Martin Solveig, W&W i Klingande na Sunrise Festival 2017!

Już nie mogłeś się doczekać kolejnych ogłoszeń artystów, którzy wystąpią podczas Sunrise Festival 2017? No to w końcu nadeszło! Znamy aż trzech wykonawców, których będziemy mogli zobaczyć w tym roku na imprezie w Kołobrzegu! To Martin Solveig, W&W i Klingande!

 Po zeszłorocznej udanej zabawie podczas Sunrise’a, Martin Solveig powróci! Do muzyki zapodanej przez DJ-a będziemy mogli się bawić 22 lipca! Sam Martin jest żywą legendą francuskiej sceny clubbingowej, choć jego początki muzyczne miały miejsce w klasycznym chórze. Pierwsze podboje świata za konsolą rozpoczął od takich numerów, jak electro-housowy "C’est la Vie", czy remiks Salifa Keita "Madan". Zaś kolejne przeboje "Hello" i "Intoxicated" wywindowały go na szczyty list przebojów.

Willem van Hanegem i Ward van der Harst znają już Sunrise Festival. Publiczność miała okazję ich usłyszeć kilka lat temu jako dopiero wschodzący duet. Teraz zagrają 21 lipca obok kolegów Dimitri Vegas & Like Mike, z którymi stworzyli "Waves" – oficjalny hymn Tommorowland 2014. Sami Willem van Hanegem i Ward van der Harst poznali się 10 lat temu i od tego momentu sukcesywnie budują swoją pozycję na scenie EMD. Już pierwsze kawałki – "Mustang" i "Arena" wzbudziły spore zamieszanie. To był dopiero początek, bo miał nadejść numer "The Code", którzy pokochali sami Hardwell i Armin van Buuren! DJ-e sprawnie łączą ze sobą house, trance i electro, tworząc nieszablonowe brzmienie.

Klingande to trzeci artysta, którego zobaczymy podczas pierwszego dnia Sunrise'a. Francuski mistrz melodycznego house’u wykształcony w legendarnej szkole Point Blank Music College w Londynie znany jest z zafascynowania szwedzką kulturą muzyki klubowej, sam czerpiąc z tego i tworząc niczym nieskrępowane kawałki. Mimo że pierwszym singlem – "Punga" – nie odniósł spektakularnego sukcesu, to z drugiego znamy go aż za dobrze! A chodzi o "Jubel", który był jednym z najchętniej puszczanych utworów przez światowe rozgłośnie radiowe. 

 

Bilety na 15 edycję Sunrise Festival trafią do sprzedaży 1 marca i będą do nabycia na stronie internetowej organizatora: www.sunrisefestival.pl

Oceń ten artykuł 3 0

Ogólna ocena Martin Solveig, W&W i Klingande na Sunrise Festival 2017! to: 100% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.