Martyna Wojciechowska na archiwalnej fotografii. Tak wyglądała, gdy miała 6 lat [FOTO]

Martyna Wojciechowska wróciła wspomnieniami do czasów dzieciństwa! Podróżniczka podzieliła się na Instagramie archiwalną fotografią z zerówki. Miała wówczas zaledwie 6 lat.

Wszystkie dzieci mają mnóstwo powodów do radości

1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka. Najmłodsi mają mnóstwo powodów do radości, bo rodzice lub opiekunowie obdarowują ich z tej okazji drobnymi upominkami i życzeniami. W szkołach nauczyciele zorganizowali mnóstwo atrakcji dla uczniów, a w Warszawie zebrał się Sejm Dzieci i Młodzieży. Dzień Dziecka nie omija też social mediów, gdzie gwiazdy show-biznesu chętnie publikują zdjęcia z dzieciństwa.

Martyna Wojciechowska na zdjęciu z dzieciństwa

Jedną z takich osób jest Martyna Wojciechowska. Podróżniczka i prezenterka telewizyjna podzieliła się na Instagramie archiwalną fotografią z czasów, gdy miała 6 lat i chodziła do zerówki. Celebrytka pozowała wówczas przed obiektywem w sukience z falbankami i lalką w łóżeczku. W opisie do wspomnieniowego kadru Wojciechowska złożyła życzenia wszystkim dzieciom.

Dzieciaki kochane, dzisiaj Wasze święto! Życzę Wam, żeby ta dziecięca ciekawość i zachwyt nad światem były z wami zawsze, niezależnie od wieku. I nie dajcie się wtłaczać w żadne role, zawsze bądźcie sobą! Życzę wam rodziców i nauczycieli, którzy też tak myślą i będą was wspierać w nawet najbardziej nieoczywistych wyborach

– czytamy.

Oprócz tego dziennikarka zamieściła obszerną wypowiedź na temat przypisywania ról dziewczynkom i chłopcom. Pełną treść jej wpisu znajdziecie poniżej.

 

Kiedy kolejny sezon "Kobiety na krańcu świata"?

Martyna Wojciechowska zdobyła ogólnopolska rozpoznawalność, gdy w 2009 roku zaczęła prowadzić magazyn podróżniczy "Kobieta na krańcu świata". Niedawno prezenterka wróciła na plan programu. Czternasty sezon popularnego formatu prawdopodobnie pojawi się na antenie TVN jesienią tego roku.

Po długiej przerwie jestem na planie programu "Kobieta na krańcu świata". I jestem szczęśliwa. Ściskam was z Nigerii! To będzie... najlepszy sezon w historii programu! Serio!

– zapowiadała w styczniu Wojciechowska.

Oceń ten artykuł 0 0