Martyna Wojciechowska na krańcu świata. Zapowiada "najlepszy sezon w historii" [WIDEO]

Martyna Wojciechowska rozwiała wszelkie wątpliwości i pokazała nagranie zapowiadające najnowszy sezon "Kobiety na krańcu świata". Jak sama zapowiada, ma to być najlepszy sezon w historii. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, którzy już nie mogą się doczekać.

"Kobieta na krańcu świata" – zapowiedź sezonu

Jakiś czas temu Martyna Wojciechowska zapowiedziała kolejny sezon "Kobiety na krańcu świata". Spotkało się to z dużym entuzjazmem fanów, którzy dokładnie śledzili wszystkie odcinki produkcji. Teraz na Instagramie podróżniczki pojawiło się krótkie nagranie wprost z planu programu. Wiadomo, że widzowie mogą spodziewać się odcinka poświęconego Nigerii. Wojciechowska zdecydowała się napisać kilka słów zachęcających fanów programu do obejrzenia nowego sezonu:

Po długiej przerwie jestem na planie programu "Kobieta na krańcu świata". I jestem szczęśliwa. Ściskam was z Nigerii! To będzie... najlepszy sezon w historii programu! Serio!

Pod postem niemal natychmiast zebrali się fani produkcji. Oto, co napisali:

Czekam na nowe odcinki
Powodzenia dla Ciebie i całego teamu!
Czekam z niecierpliwością. Uwielbiam Panią
Już nie mogę się doczekać

"Kobieta na krańcu świata" – przerwa w emisji

"Kobieta na krańcu świata" to program, który na antenie TVN jest emitowany od 2009 roku. Jego prowadzącą jest podróżniczka Martyna Wojciechowska, która odwiedza najróżniejsze zakątki świata, poznając niezwykłych ludzi i ich inspirujące historie. Program doczekał się 13 sezonów, a w nich ponad 100 odcinków. Na jesień 2022 roku programu zabrakło jednak w ramówce. Okazało się, że była to decyzja samej Wojciechowskiej:

Wybaczcie mi to. W życiu są rzeczy ważne i ważniejsze. Dla mnie zawsze najważniejsi byli moi bliscy, to był czas, żeby się na nich skupić, dać im całą swoją obecność i uwagę

– wyjaśniła.

Na szczęście podróżniczka zapowiedziała, że prace nad kolejnym sezonem trwają!

Groźny incydent na planie programu Martyny Wojciechowskiej. Doszło do eksplozji [ZDJĘCIA]
Podczas nagrań do programu "Kobieta na krańcu świata" doszło do niebezpiecznej sytuacji. Martyna Wojciechowska podróżowała bezdrożami Dubaju, gdy nagle coś eksplodowało. Co się wydarzyło?

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Martyna Wojciechowska na krańcu świata. Zapowiada "najlepszy sezon w historii" [WIDEO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.