Martyna Wojciechowska pokazała nastoletnią córkę. Marysia wyrosła na prawdziwą piękność [ZDJĘCIA]

Martyna Wojciechowska pochwaliła się córką. Gdy podróżniczka opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcia, wszyscy patrzyli tylko na 14-latkę. "Jezu... Przegapiłam transformację Marysi" - napisała Lara Gessler. Inni nie mogą przestać się zachwycać!

Martyna Wojciechowska pokazała córkę Marysię

Minione miesiące nie były dla Martyny Wojciechowskiej łatwe. W pierwszej połowie 2022 roku podróżniczka sfinalizowała rozwód z Przemysławem Kossakowskim, którego poślubiła niespełna dwa lata wcześniej. 48-letnia gwiazda skupiła się na pracy, co pomogło jej zapomnieć o złych doświadczeniach. W nowy rok z pewnością weszła z ogromną nadzieją.

W ostatnich dniach starego roku Martyna postanowiła wybrać się do Berlina. Na wycieczkę pojechała z 14-letnią córką Marysią, która jest owocem związku podróżniczki ze zmarłym w 2016 roku płetwonurkiem Jerzym Błaszczykiem. Podczas pobytu w stolicy Niemiec mama i córka zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie pod Murem Berlińskim, którym później 48-latka pochwaliła się na Instagramie.

14-letnia córka Martyny Wojciechowskiej zachwyca

Udostępnione przez Martynę Wojciechowską zdjęcie z córką wywołało niemałe poruszenie. Choć na wspólnej fotografii Marysia zasłania twarz kubkiem z kawą, obserwatorzy jej mamy byli zgodni w swoich opiniach: 14-letnia dziś dziewczyna wyrosła na prawdziwą piękność.

Jezu… Przegapiłam transformacje Marysi

– przyznała zaskoczona Lara Gessler.

Fani autorki „Kobiety na krańcu świata” tylko jej wtórowali.

Ja się pytam, gdzie jest ta mała Marysia! Przecież to już piękna, dorosła kobieta

To nie może być Marysia! 

To jest Marysia? Jaka dorosła dziewczyna!

O raju, to Marysia? Jakie piękne oczy (reszta pewnie też, ale zasłoniła kubkiem!)

– posypały się komentarze.

Oceń ten artykuł 0 0