Martyna Wojciechowska w ciemnych włosach i z grzywką. Gwiazda odmieniona nie do poznania [FOTO]

Martyna Wojciechowska zaszalała! Autorka programu "Kobieta na krańcu świata" pokazała się fanom w zupełnie nowej fryzurze - w ciemnych włosach z grzywką. Czy to oznacza, że postanowiła na dobre porzucić swój charakterystyczny blond?

Martyna Wojciechowska – kariera

Martyna Wojciechowska jest jedną z największych gwiazd polskiej telewizji. Rozpoznawalności przysporzyło jej prowadzenie programów takich jak „Automaniak” czy „Big Brother”, od wielu lat jej flagowym projektem jest natomiast „Kobieta na krańcu świata”. Prywatnie podróżniczka spełnia się jako mama 15-letniej Marysi, która jest owocem jej związku z nieżyjącym już Jerzym Błaszczykiem.

Martyna Wojciechowska w ciemnych włosach

Martyna Wojciechowska na początku kariery chętnie eksperymentowała z wyglądem i nosiła przeróżne, często dość szalone fryzury. W końcu udało jej się znaleźć taką, w której czuje się najlepiej. Długie blond fale zdążyły już stać się jej znakiem rozpoznawczym. Kiedy więc podróżniczka pochwaliła się odmienionym wizerunkiem, fanów zamurowało.

Gwiazda programu „Kobieta na krańcu świata” za pośrednictwem swojego obserwowanego przez ponad 2 miliony osób profilu na Instagramie pochwaliła się zaskakującą metamorfozą. Martyna pokazała się w zupełnie nowej fryzurze – w ciemnych włosach i z grzywką. Pod zdjęciem postanowiła podpytać obserwatorów, co myślą o takiej zmianie.

A może tak ciemne włosy i grzywka? Co myślicie?

– napisała.

Komentujący zgodnie ocenili, że Wojciechowskiej zdecydowanie lepiej było jednak w blondzie. Na szczęście 48-latka raczej bezproblemowo będzie mogła do niego wrócić, bo nowa fryzura wydaje się jedynie peruką.

Oceń ten artykuł 7 52

Ogólna ocena Martyna Wojciechowska w ciemnych włosach i z grzywką. Gwiazda odmieniona nie do poznania [FOTO] to: 11% / 100%, uzyskana z: 59 głosów.