Martyna Wojciechowska w krótkiej fryzurze! Gwiazda zdecydowała się na ostre cięcie?

To się nazywa ostre cięcie! Martyna Wojciechowska zaszalała z fryzurą i swoje dotychczasowe, długie pasma zamieniła na... krótkie kosmyki! Zdjęciem "po metamorfozie" podzieliła się w sieci, tym samym wywołując niemałe poruszenie. W komentarzach w mig zaroiło się od opinii internautów, którzy - jak się okazało - są dość mocno podzieleni w ocenie nowego wyglądu podróżniczki. Nie zabrakło także zwrócenia przez nich uwagi na dość istotny szczegół... O co chodzi? Sprawdźcie!

Martyna Wojciechowska i nowa fryzura

Martyna Wojciechowska doskonale wie, jak zaskoczyć swoich odbiorców! Jeszcze nie tak dawno w mediach głośno było o zdjęciu ukazującym prezenterkę w… ślubnej sukni! Szybko okazało się, że wcale nie są to przygotowania do rychłego ślubu z Przemysławem Kossakowskim, a jedynie zabieg promujący jej program: „Kobieta na krańcu świata”. Teraz z kolei podróżniczka wrzuciła do sieci zdjęcie, które również nie mogło przejść niezauważone; dziennikarka wprawdzie nie ma już na sobie długiej, białej sukni i welonu, ale za to prezentuje na nim swoją nową – zdecydowanie krótszą – fryzurę!

„Ostre cięcie”

– czytamy w opisie.

Internet podzielony

Jak na tak śmiałą zmianę fryzurę Wojciechowskiej zareagowali internauci? Okazuje się, że pod zdjęciem pojawiło się zarówno sporo komplementów, jak i… słów krytyki!

„Mam nadzieję, że to żart”

„Pani żartuje, prawda?”

„ Zawsze pięknie”

„Stylove. Powrót do przeszłości”

W pewnym momencie pojawił się nawet komentarz sugerujący, że nie jest to zmiana „na stałe”:

„To peruka :) popatrz na IG na krańcu świata. Widać w tle peruki”

Podobne założenia pojawiły się pod zdjęciem Martyny, które pojawiło się na profilu programu:

„Widzę peruki w tle”

– napisała jedna z internautek. Szybko okazało się, że... miały rację! W następnym poście Wojciechowska wyjaśniła bowiem, że jej "nowa fryzura" to stylizacja na potrzeby kolejnego odcinka programu.

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Martyna Wojciechowska w krótkiej fryzurze! Gwiazda zdecydowała się na ostre cięcie? to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.
Komentarze