Marzysz, by Twój głos wybrzmiał na antenie? Dograj się do piosenki Wersow i Tribbsa!

Mamy prawdziwą gratkę dla osób, które lubią dodawać swoje trzy grosze do piosenek! Wersow i Tribbs we współpracy z RMF MAXX organizują konkurs na najlepszą zwrotkę do ich najnowszego hitu - "Nad wodę".

Wersow & Tribbs - "Nad wodę", fot. YouTube/WERSOW
Wersow & Tribbs - "Nad wodę", fot. YouTube/WERSOW

Znalezienie chwili spokoju i oddechu od codziennej gonitwy staje się coraz bardziej pożądane. Piosenka "Nad wodę" wychodzi naprzeciw tym poszukiwaniom, oferując słuchaczom nie tylko muzyczną ucieczkę do bezpiecznej przystani, ale i możliwość podzielenia się własną interpretacją tego, co dla nich jest oazą spokoju.

Zostań współautorem hitu Wersow i Tribbsa!

Utwór, który porusza temat potrzeby odnalezienia miejsca wolnego od presji i oczekiwań, stał się inspiracją do niezwykłej inicjatywy. Wspólnie z twórcami hitu, Wersow i Tribbsem, RMF MAXX ogłasza konkurs, w którym każdy może stać się współautorem "Nad Wodę".

Zasady są proste i kreatywne. Wystarczy odpalić TikToka, dograć swoją zwrotkę do udostępnionego przez Wersow dźwięku, oznaczyć artystów i dodać hashtag #nadwode. Najciekawsza i najbardziej oryginalna zwrotka ma szansę nie tylko na zwycięstwo, ale i na emisję w radiu RMF MAXX!

To niepowtarzalna okazja, by nie tylko podzielić się swoją wizją "miejsca nad wodą", ale i usłyszeć swoje słowa na antenie jednej z najpopularniejszych stacji radiowych w Polsce! Konkurs trwa do 23 kwietnia, do godziny 23:59, więc czas start!

Czy jesteś gotów podjąć wyzwanie i pokazać, gdzie znajduje się Twoja przystań? Nie zwlekaj, włącz kreatywność, odpal TikToka i dołącz do muzycznej przygody z RMF MAXX. Powodzenia!

Oceń ten artykuł 2 2

Ogólna ocena Marzysz, by Twój głos wybrzmiał na antenie? Dograj się do piosenki Wersow i Tribbsa! to: 50% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.