Mecz Polska-Urugwaj zostanie przerwany. Co stanie się w 44. minucie?

Podczas piątkowego meczu Polska-Urugwaj na Stadionie Narodowym czekają nas nie lada emocje. Pod koniec pierwszej połowy dojdzie do ważnego dla piłkarzy oraz kibiców polskiej reprezentacji wydarzenia.

Po trzynastu latach Artur Boruc żegna się z reprezentacją Polski w piłce nożnej. Piątkowy mecz z Urugwajem będzie ostatnim w jego reprezentacyjnej karierze. Boruc wejdzie na boisko w pierwszym składzie i zagra na bramce do 44. minuty. Właśnie wtedy spotkanie zostanie na chwilę przerwane. Kibice zgromadzeni na Stadionie Narodowym i reprezentacyjni koledzy podziękują mu wówczas za wszystkie występy w biało-czerwonych barwach.

Mecz Polska-Urugwaj zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie w piątek 10 listopada. Kolejne towarzyskie spotkanie Polacy rozegrają już na początku przyszłego tygodnia. W poniedziałek 13 listopada nasza reprezentacja zmierzy się z Meksykiem.

Przypominamy, że relacje na żywo ze wszystkich meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej możecie śledzić na Facebooku radia RMF MAXXX.

Oceń ten artykuł 4 2

Ogólna ocena Mecz Polska-Urugwaj zostanie przerwany. Co stanie się w 44. minucie? to: 66% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.
Komentarze