Mecz Polska-Walia. Anna i Robert Lewandowscy komentują wygraną. Opublikowali wymowne kadry!

Mecz Polska-Walia za nami! Wynik spotkania bardzo ucieszył wszystkich, którzy kibicowali Biało-Czerwonym. Reprezentacja Polski w piłce nożnej dzięki wygranej jedzie bowiem na Euro 2024! Jak taki obrót spraw skomentowali Robert i Anna Lewandowscy?

Mecz Polska-Walia. Wynik 0:0 i rzuty karne. Kto wygrał?

Co to był za mecz! We wtorek – 26 marca – reprezentacja Polski w piłce nożnej spotkała się z drużyną Walii. Rozgrywka odbyła się na stadionie w Cardiff, gdzie Biało-Czerwoni – pod wodzą Roberta Lewandowskiego – wygrali z przeciwnikiem. Do rozstrzygnięcia wyniku potrzebne były rzuty karne. Wojciech Szczęsny brawurowo obronił strzał wykonywany przez Daniela Jamesa, co oznacza, że Polacy pojadą na mistrzostwa Europy. Jak awans na Euro 2024 skomentowali polscy piłkarze? Robert Lewandowski zabrał głos na Instagramie, publikując wymowny kadr.

Robert i Anna Lewandowscy komentują wynik meczu Polska-Walia

„Lewy” , tuż po meczu Polska-Walia, zamieścił w sieci fotografię przedstawiającą reprezentację Polski w piłce nożnej. Na twarzach piłkarzy wymalowana jest radość, a szerokie uśmiechy jasno wskazują na to, że udział w dalszych rozgrywkach w ramach Euro 2024 przyniósł sportowcom ogrom satysfakcji.

Mamy to! - podsumował krótko piłkarz.

Wygrany mecz Polska-Walia skomentowała w mediach społecznościowych także Anna Lewandowska. Żona piłkarza opublikowała fotografię przedstawiającą „Lewego” mającego na sobie strój z widocznym napisem „Polska”. W komentarzu trenerka zamieściła emotikonę piłki i czarnego serduszka.

Pod postami w mig zaroiło się od komentarzy! Kibice aktywnie działający w sieci podziękowali piłkarzom za wygrane spotkanie, nie szczędząc w ich stronę wielu miłych słów:

Taką reprezentację chce oglądać każdy kibic (…).

Duma.

Solidny mecz, Panowie.

Dziękujemy. To był mecz, zawał gwarantowany. Klasa - pokazali , że nie ma tak z nami łatwo.

Ależ to były emocje. Brawo!

Na Euro 2024 Polacy zagrają w grupie D. Przed nami mecze z: Holandią, Austrią i Francją.

Robert Lewandowski jest "Żugajką"? To pytanie i reakcję piłkarza internauci zapamiętają na długo! [WIDEO]
Czy Robert Lewandowski jest "Żugajką" i czy spotkanie piłkarza z influencerką miało jakikolwiek wpływ na jego formę? To pytanie rozbawiło kapitana polskiej reprezentacji i wyraźnie go zaskoczyło. Wiele osób zastanawiało się,...

Oceń ten artykuł 0 0