Meghan Trainor spadła ze sceny... Ale w jakim stylu! Wszystko przez szpilki!

W programie Jimmiego Fallona zwykle bardzo dużo się dzieje... Nikt chyba jednak nie spodziewał się aż takiego obrotu sprawy! W trakcie wykonania najnowszego singla "Me Too", Meghan Trainor spadła ze sceny! Wszystko przez szpilki!

Meghan Trainor można pozazdrościć nie tylko wielkiego muzycznego talentu, ale również ogromnego dystansu do siebie! Wokalistka nie spodziewała się takiego biegu wydarzeń!

Podczas wykonania najnowszego singla "Me Too" w programie The Tonight Show Jimmiego Fallona, piosenkarka niespodziewanie spadła ze sceny! Wszystko przez wysokie szpiki!

Lmaoooo glad she was able to laugh it off and not give a shit so she let them keep it in/not demand a retake pic.twitter.com/peaLThBlKx

Twitter https://twitter.com/106th/status/73097990673836851

Jak widać na filmiku, wpadkę zakończyła z absolutną gracją i obróciła całą sytuację w żart. Tak samo jak Jimmy Fallon, który postanowił do niej dołączyć, kładąc się obok gwiazdy. Jak poinformowała później fanów na swoim Twitterze - na szczęście nic jej się nie stało.

Haha I didn't feel it till hours later . I'm all good tho. Barely a scratch twitter.com/ourelectra/sta…
Twitter https://twitter.com/Meghan_Trainor/status/73103673
Oceń ten artykuł 3 1

Ogólna ocena Meghan Trainor spadła ze sceny... Ale w jakim stylu! Wszystko przez szpilki! to: 75% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.