Menadżerka Agnieszki Chylińskiej komentuje szkodliwe plotki: "Już wystarczy"

Kilka dni temu w sieci pojawiły się plotki, jakoby Agnieszkę Chylińską łączyła bliższa relacja z jej agentką. Joanna Ziędalska-Komosińska postanowiła po raz kolejny zabrać głos w tej sprawie. "Już wystarczy" - zaczęła.

Agnieszka Chylińska i plotki o relacji z agentką

Agnieszka Chylińska należy do grona nielicznych gwiazd polskiego show-biznesu, które strzegą prywatności. Piosenkarka niezwykle rzadko informuje fanów o tym, co dzieje się w jej życiu uczuciowym. Zamiast tego w social mediach skupia się na własnej twórczości. Niestety, z tego powodu gwiazda musi liczyć się z licznymi i często szkodliwymi plotkami na temat sfery miłosnej.

Ostatnio w mediach pojawiły się niepotwierdzone informacje, jakoby Agnieszkę Chylińską łączyła bliska relacja z jej wieloletnią menadżerką – Joanną Ziędalską-Komosińską. Wynika to głównie z tego, że kobieta jest nie tylko przedstawicielką artystki, ale i przyjaciółką. Agentka już kilka dni temu kategorycznie zaprzeczyła sensacyjnym doniesieniom mediów plotkarskich. Teraz postanowiła jednak ponownie zabrać głos w tej sprawie.

Menadżerka Agnieszki Chylińskiej ma dość plotek

Joanna Ziędalska-Komosińska w poniedziałek wydała oświadczenie, w którym odniosła się do publikacji jednego z portali. Agentka Agnieszki Chylińskiej zaapelowała w nim o zaprzestanie powielania szkodliwych plotek.

Drodzy, postawmy już kropkę. Już wystarczy. Za dużo. Niech każdy zajmie się swoim życiem. Przestanie intrygować, inwigilować, szczuć, kłamać, podglądać, szukać, wtykać nos w nieswoje sprawy, jątrzyć, złorzeczyć, zazdrościć. Ja wiem, co to znaczy, gdy życie niespodziewanie i nagle gaśnie - zaledwie w kilka minut. I już nie ma znaczenia nic. Jest tylko przepaść bez dna

– skomentowała.

Żyj i pozwól żyć innym. Jest tyle pięknych pasji, zainteresowań, kolorów. Zostawcie. Zajmijcie się sobą. Swoim WNĘTRZEM. Skorzystajcie z terapii. Rozwijajcie duszę. Naprawdę, energia zła, którą wysyła nadawca, wraca do niego samego ze zdwojoną siłą. Otoczcie się WARTOŚCIOWYMI ludźmi. Życzę Wam wszystkiego, co najlepsze. Szczerej miłości nade wszystko. To jest sens

– dodała.

Oceń ten artykuł 0 0