Metallica zagra w Polsce w 2018 roku! Znamy szczegóły!

Metallica ogłosiła dzisiaj europejską część trasy koncertowej "Worldwired", która promuje najnowszy krążek "Hardwired... To Self-Destruct". Wśród dat pojawiła się Polska! Wiemy już, kiedy i gdzie zobaczymy weteranów metalu!

Metallica ma zagrać 28 kwietnia w Tauron Arena Kraków! To będzie już dziesiąty raz, gdy James Hetfield i spółka zawitają do Polski. W końcu fani zespołu będą mieli okazję po raz pierwszy usłyszeć na żywo piosenki z najnowszego albumu "Hardwired...To Self-Destruct". Jako support usłyszymy Kvetertak.

Przedsprzedaż biletów dla członków Legacy Met Club i rozpocznie się 21 marca 2017 o 10:00, zaś dla wszystkich członków Fifth Members rozpocznie się tego samego dnia o godzinie 11:00. Ogólna sprzedaż wejściówek zacznie się 24 marca 2017 o godz. 10:00 na stronie LiveNation.pl. Ci, którzy kupią bilety za pośrednictwem oficjalnych kanałów sprzedaży, będą mogli odebrać fizyczną lub digitalową kopię "Hardwired...To Self-Destruct".

Album "Hardwired...To Self-Destruct" miał premierę 18 listopada 2016 roku i wyszedł nakładem wytwórni założonej przez Metallikę, Blackened Recordings. Zadebiutował na 1 miejscu na całym świecie, sprzedając prawie 800 tysięcy kopii w pierwszym tygodniu sprzedaży. Producentami albumu są Greg Fidelman, James Hetfield i Lars Ulrich.

Metallica to amerykański zespół metalowy założony w 1981 roku w Los Angeles. To jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych grup w całej historii ciężkiego grania. Jej muzycy osiągnęli sukces zarówno artystyczny – wiele z jej albumów uznaje się dziś za klasykę heavy metalu i rocka – jak i komercyjny, sprzedając na całym świecie już ponad 100 milionów egzemplarzy swoich płyt. Ostatni koncert w Polsce Metallica zagrała w 2014 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Metallica zagra w Polsce w 2018 roku! Znamy szczegóły! to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.