Metamorfoza Anny Muchy. Swoją fryzurą zachwyciła Magdę Gessler!

Anna Mucha nie przestaje zaskakiwać! Znana ze swojego talentu aktorskiego oraz nieprzeciętnej urody gwiazda niedawno wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym zapozowała w burzy loków. Zdjęcie spotkało się z aprobatą wielu internautów, a w tym... samej Magdy Gessler! Restauratorka do tego stopnia była urzeczona zamieszczoną fotografią, że postanowiła udostępnić ją także na swoim instagramowym profilu.

Anna Mucha i loki


Anna Mucha jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek, która niezmiennie zachwyca swoim talentem, jak i urodą. Gwiazda znana m.in. z „M jak Miłość” doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich wdzięków, czego dowodem może być jej bogata galeria zdjęć w mediach społecznościowych. Niedawno znalazł się w niej kolejny kadr ukazujący Muchę w zaskakującym wydaniu! Miejsce prostych włosów zajęły bowiem gęste loki sprawiające, że serialowa Madzia Marszałek wyglądała zupełnie inaczej niż do tej pory. Zmianę w wyglądzie szybko dostrzegli czujni internauci i – jak się okazuje – także sama Magda Gessler.

„Piękna i cudowna”

Zdjęcie Anny Muchy zostało szeroko skomentowane przez użytkowników sieci, którzy nie szczędzili jej komplementów:

„To teraz przeszłaś samą siebie”

„Piękna i cudowna”

„Wow, ślicznie!”

„Pasują Ci te loki”

Co ciekawe, fotografia Anny Muchy w lokach znalazła się też na… profilu Magdy Gessler! W ten sposób znana i ceniona restauratorka chciała podkreślić, jak bardzo jest zachwycona wspomnianym kadrem:

„Jestem zachwycona poetyką tego zdjęcia; przypomina mi kobiety z Francji z lat 30..., przepełnione wrażliwością, zakochane w sztuce… muzyce i malarstwie; brawo taannamucha@”

– czytamy w opisie. Sama bohaterka ujęcia taką aktywność Magdy Gessler skomentowała krótkim, ale pełnym uczuć: „Besos Magda”. Czy to oznacza, że szykuje się nowa przyjaźń w polskim show-biznesie? Przekonamy się o tym niebawem!

View this post on Instagram

od rana mam dobry humor ...

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

View this post on Instagram

W moje urodziny dzien pozniej .. Dziekuje za cudowne zyczenia...

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze