Metamorfoza Katarzyny Figury! Po blond fryzurze nie ma śladu [FOTO]

Tak spektakularnej zmiany wizerunku aktorka nie przeszła od lat. Nie tylko wróciła do krótkiego, ostrego cięcia, ale i zmieniła kolor włosów. Odcień robi wrażenie!

Metamorfoza Katarzyny Figury

Jak wynika z teksu wpisu opublikowanego na instagramowym profilu Katarzyny Figury, artystka zdecydowała się na radykalną zmianę uczesania z większych pobudek. Chce łamać stereotypy dotyczące kobiecości.

Znużona toksyczną męskością, zmęczona oczywistą seksualnością, znudzona zatrzaśnięciem w szufladce opisanej jako „wielka seksowna blondyna”, wbrew panującym trendom uznającym za seksowną tylko młodość, wbijam Szpilę w te idiotyzmy (…)

– napisała aktorka.

Gwiazda mocno przycięła włosy i zmieniła ich kolor. Po blondzie nie ma już ani śladu. Na głowie Katarzyny Figury króluje niebieski. Piękny, głęboki odcień idealnie podkreśla urodę. Fryzura jest manifestem, ale zdecydowanie dobrze dobranym.

Pociąga mnie błękit. Woda i jej bios – życie. Farbując włosy na niebiesko, daję wyraz znużeniu tym, co stereotypowo kobiece i uznane za seksualne. Dryfuje powoli w stronę nowych narracji. Nowych humanistycznych trendów. I nowych opowieści

– wyjawiła Katarzyna Figura.

Internauci doceniają zmianę Katarzyny Figury

 Nowym uczesaniem 61-latka walczy także z postrzeganiem osób przez pryzmat wieku.

Mój wiek nie ma znaczenia. Przynajmniej dla mnie, a jak ktoś ma problem, to żegnam, bo mam to w mojej wielkiej kształtnej pupie

– dodała.

Pod wpisem aktorki pojawiło się wiele ciepłych komentarzy. Fani nie tylko gratulowali korzystnej zmiany, ale i popierali postulaty gwiazdy.

Jest to ogień, choć w kolorze wody!

Niebieskie włosy, bycie sobą-to jest największy luksus, jakiego można w życiu zaznać. A to mówił już Oscar Wilde. Wniosek: tylko mały odsetek żyje, jak chce. 

Cudownie. Dziękuję za te słowa.

Wyglądasz zjawiskowo!

Och jakie to piękne! Jakże się utożsamiam. WIELBIĘ, KOCHAM, PODZIWIAM! Jesteś sexy na niebiesko i w każdym kolorze

– pisali internauci.

Spektakularna zmiana 38-latka. Rozstał się z żoną i zrzucił 100 kg [FOTO]
Stephen Ringo zakończył swoje małżeństwo przez problemy z wagą. Żona uważała, że z powodu tuszy nie poświęca jej uwagi. Para rozstała się. Rozwód zdopingował...

Oceń ten artykuł 0 0