Metamorfoza Małgorzaty z "Rolnik szuka żony". Nowe zdjęcia Borysewicz to hit! "Super figura"

Małgorzata Borysewicz, która pojawiła się w 4. sezonie programu: "Rolnik szuka żony", pochwaliła się nowymi zdjęciami. Pod kadrami, na których uczestniczka show prezentowała zgrabną sylwetkę, pozując w dopasowanej kreacji, szybko zaroiło się od komentarzy!

„Rolnik szuka żony”. Małgorzata Borysewicz i metamorfoza

Małgorzata Borysewicz to uczestniczka 4. edycji programu: „Rolnik szuka żony”. W show poznała swojego przyszłego męża – Pawła, a ich uczucie rodziło się na oczach widzów. Sympatyczna rolniczka „wpadła w oko” mężczyźnie, który odpowiedział na jej zgłoszenie i został zaproszony do kolejnego etapu. Potem sprawy potoczyły się już błyskawicznie: Małgorzata niemal od razu czuła, że Paweł to jej „bratnia dusza”! Obecnie państwo Borysewiczowie są szczęśliwym małżeństwem z kilkuletnim stażem i dwójką dzieci: Rysiem i Blanką.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

Małgorzata Borysewicz często wraca pamięcią do udziału w „RszŻ”, odsłaniając w sieci kulisy życia na wsi. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 180 tys. użytkowników sieci, a uczestniczka 4. sezonu show dzieli się z nimi również kadrami z codzienności. Niedawno Małgosia zdradziła, że zdecydowała się na lekką zmianę fryzury, zbierając masę komplementów. Teraz żona Pawła opublikowała galerię zdjęć, na których pozuje w długiej, dopasowanej sukience. Efekt? Zobaczcie poniżej!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

Małgosia Borysewicz zachwyca na Instagramie

Małgorzata Borysewicz postawiła na „wakacyjny look”, łącząc wspomniany ubiór z sandałkami na koturnie. Do tego lekko pofalowane włosy i oczywiście dodatek w postaci uśmiechu – nic dziwnego, że pod najnowszym postem rolniczki pojawiło się sporo komplementów! Internauci zwrócili uwagę m.in. na figurę bohaterki ujęć, która w ostatnim czasie m.in. zmieniła swoje nawyki żywieniowe.

Super figura, to i sukienka pasuje każda.

I kto by pomyślał, że brak glutenu i ćwiczenia spowodują, że zmieni się tak figura szok i gratulacje.
Petarda.

Jeju jakie ciało. Perfekcyjna w każdym calu.

Witam, podziwiam Panią, odkąd oglądam "Rolnika", na tym zdjęciu przepiękna

– pisali obserwatorzy instagramowego konta Borysewicz.

Oglądaliście „Rolnika…” z jej udziałem?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

Jeden z uczestników "RszŻ" po ślubie. Internauci przypomnieli jego zachowanie w show! "Mam złe wspomnienia"
Pamiętacie Seweryna Nowaka z 6. edycji programu: "Rolnik szuka żony"? Uczestnik show kilka dni temu wziął ślub! Pod nową fotografią przedstawiającą Seweryna i jego żonę szybko zaroiło...

Oceń ten artykuł 0 1