Michał Piróg hospitalizowany. Pokazał zdjęcie prosto ze szpitalnej sali. Zwrócił się też do fanów

Michał Piróg przyznał na Instagramie, że jest w szpitalu. Pod zdjęciem prosto ze szpitalnej placówki odniósł się do swojego stanu zdrowia, a także podziękował za dotychczasowe wsparcie. Internauci ruszyli z komentarzami!

Michał Piróg w szpitalu

Michał Piróg to człowiek wielu talentów; tancerz, choreograf, prezenter telewizyjny oraz współprowadzący program: „Top Model” prowadzi bardzo intensywny tryb życia! W ostatnim czasie gwiazdor musiał jednak mocno przeorganizować swoje plany, przede wszystkim skupiając się na zdrowiu. Michał Piróg znalazł się bowiem w szpitalu, o czym poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Najpierw w instagramowych relacjach choreografa pojawiły się krótkie filmiki ukazujące szpitalną salę, a na początku tygodnia Piróg opublikował także zdjęcie.

Michał Piróg na Instagramie

Co dolega współprowadzącemu: „Top Model”? Sam Piróg nie zdradził powodu, z jakiego znalazł się w szpitalu. Pod opisem do najnowszej fotografii przyznał za to, że jest pod obserwacją lekarzy:

Przynajmniej włosy mam pod kolor ścian… Dzień 2, poranek 1. Fox Mulder i Dana Scully pracują nad rozwiązaniem zagadki co mi jest. Dziękuje za wszystkie słowa wsparcia i życzenia powrotu do zdrowia.

Pod postem, w którym Michał Piróg poinformował o swoim pobycie w szpitalu, pojawiło się bardzo wiele słów wsparcia od zaniepokojonych internautów:

Będzie dobrze, dużo zdrowia,

Dasz radę ,trzymam kciuki,

Oby wszystko było dobrze, głowa do góry,

Trzymaj się.

My także panu Michałowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Gwiazdor "M jak Miłość" pozdrowił internautów prosto ze szpitala! Sławomir Uniatowski musiał przejść zabieg. Jak czuje się aktor?
Ze zdrowiem nie ma żartów! Przekonał się o tym jeden z aktorów występujących w "M jak Miłość", który ma za sobą zabieg w szpitalu. Swoim wpisem Sławek Uniatowski - bo...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze