Michał Szpak wspiera Gromee'ego. Co przekazał mu przed Eurowizją?

Reprezentant Polski na Eurowizji z 2016 roku zna konkurs od podszewki. Co powiedział Gromee'mu i Lukasowi Meijerowi, by dodać im otuchy i pewności siebie na scenie?

Już dziś w drugim półfinale Eurowizji reprezentujący Polskę duet Gromee i Lukas Meijer z utworem „Light Me Up” powalczą o awans do wielkiego finału konkursu. Zarówno polski DJ, jak i szwedzki wokalista otrzymują ogromne wsparcie od fanów. Również koledzy z branży mocno trzymają za nich kciuki, licząc na sukces Polski na tegorocznej Eurowizji. Jednym z najmocniej wspierających polsko-szwedzki duet artystów jest Michał Szpak, który Eurowizję zna doskonale od podszewki.

Piosenkarz, który w 2016 roku z utworem „Color Of Your Life” reprezentował nasz kraj i zajął wysokie, ósme miejsce, aktywnie wspiera tegorocznych reprezentantów Polski. Michał Szpak wysłał do Gromee’ego wiadomość, którą opublikował w grupie fanów polskiego DJ-a. „Cześć, Gromee. Trzymam za Ciebie kciuki” – zaczął. „Wiem, że sobie poradzisz” – powiedział z przekonaniem.

„Będę oglądał Cię ze stołu jurorskiego i tam będę oceniał różne występy. Pożycz też Lukowi wszystkiego dobrego, trzymam za Was kciuki” – zapewnił Szpak.

Black&White #black #white #friends #king #hat #music #smile #happy #michaljestkrolem

A post shared by GROMEE (@gromeeofficial) on

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Michał Szpak wspiera Gromee'ego. Co przekazał mu przed Eurowizją? to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.