Michał Wiśniewski dumnie pozował z synami. Twarze maluchów są doskonale widoczne! "Chłopaki na schwał"

Michał Wiśniewski stał się bohaterem nowej fotografii opublikowanej na Instagramie przez żonę muzyka - Polę Wiśniewską. Lider zespołu Ich Troje pozował wraz z synami. Jak wyglądają Falco i Noël Wiśniewscy?

Michał Wiśniewski – dzieci

Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Lider zespołu Ich Troje powitał na świecie szóstkę pociech. To kolejno: Xavier, Fabienne, Etiennette, Vivienne, Falco i Noël. Mamą pierwszej dwójki jest Marta „Mandaryna” Wiśniewska, drugiego duetu: Anna Świątczak, a chłopców wymienionych na końcu: Pola Wiśniewska. Najmłodsza latorośl czerwonowłosego artysty przyszła na świat w maju zeszłego roku. Z kolei Falco niedawno świętował 3. urodziny!

Trzy lata temu urodził się Falco. Kochany, czuły, troskliwy i zawsze uśmiechnięty. Nasz synek. Marzenia się spełniają – pisała pod urodzinowym Postem Pola Wiśniewska.

Niedawno rezolutny trzylatek ponownie stał się bohaterem instagramowego wpisu. Tym razem Falco pozował przed aparatem w stroju policjanta! Za takim obrazem kryje się specjalna historia.

Michał Wiśniewski z synami na Instagramie

Na fotografii otwierającej nową galerię fotografii Michał Wiśniewski był w towarzystwie młodszych synów. Uwagę zwraca ubranie starszego z chłopców.

Falco był tak podekscytowany zbliżającym się balem karnawałowym w przedszkolu, że w stroju chodził już na kilka dni przed. Motyw przewodni „zimowa kraina” wcale mu nie przeszkadzał. Chciał być policjantem i jest policjantem. Jego radość i uśmiech bezcenne – można przeczytać w opisie.

Wpis Poli i Michała Wiśniewskich rozczulił internautów obserwujących konta pary w mediach społecznościowych. Dowód? Pozostawione przez nich komentarze!

Ale ładne dzieci.

Ale Falco ma wspaniały strój karnawałowy. Pozdrawiam serdecznie ciebie. Polu oraz Michała i całą waszą rodzinę.

Słodziaki!

Wow,jaki przystojniak Falcuś w tym mundurze ślicznie wygląda.

Chłopaki na schwał – to tylko kilka z wpisów pozostawionych pod rodzinnym albumem.

A wy, jak wspominacie bale karnawałowe w szkołach?

Syn Michała i Poli Wiśniewskich na prywatnych zdjęciach. Falco patrzył prosto w obiektyw!
Michał i Pola Wiśniewscy mają dwóch synów. Niedawno starszy z nich - Falco - obchodził urodziny! Z tej okazji dumni rodzice zamieścili na Instagramie prywatne nagranie z malcem w roli głównej.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Michał Wiśniewski dumnie pozował z synami. Twarze maluchów są doskonale widoczne! "Chłopaki na schwał" to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.