Michał Wiśniewski może być dumny z syna. Nie do wiary, co zrobił mały Falco! To nagranie zdradza wszystko [WIDEO]

Michał Wiśniewski wrzucił na swój instagramowy profil nowe nagranie, na którym pierwsze skrzypce gra jego najmłodszy syn - Falco Amadeus. Chociaż maluch ma dopiero kilka miesięcy, to swoim zachowaniem już zaskoczył rodziców i... internautów! O co chodzi? Odpowiedź poniżej!

Michał Wiśniewski i dzieci

Michał Wiśniewski to szczęśliwy ociec aż piątki pociech! Xavier i Fabienne to dzieci piosenkarza i Marty „Mandaryny” Wiśniewskiej. Kolejna para pociech: Etienette  i Vivienne przyszły na świat w czasie, gdy lider zespołu Ich Troje był związany z Anną Świątczak. Natomiast na początku tego roku narodził się kolejny syn Michała Wiśniewskiego: Falco Amadeus. Jego mamą jest obecna partnerka gwiazdora – Pola Wiśniewska. Maluch bez wątpienia jest oczkiem w głowie rodziców, którzy coraz chętniej dzielą się z internetową społecznością uroczymi kadrami oraz krótkimi filmikami. Tym razem Michał Wiśniewski opublikował krótkie nagranie przedstawiające nowe umiejętności małego Falco.

„Wypowiedział to pierwsze słowo Falco czy nie?”

W opisie do wspomnianego filmiku Michał Wiśniewski zastanawiał się, czy aktywność syna może już traktować w kategorii… pierwszego wypowiedzianego słowa!

Tata czy Mata, jakie słowa synku chciałbyś wyartykułować? Hmmm. Wypowiedział to pierwsze słowo Falco czy nie? Już chyba głuchy jestem...

Co ciekawe, w komentarzu pojawiła się wypowiedź od mamy chłopca:

Pewnie, że „tata”

– przyznała Pola Wiśniewska, a wtórowali jej inni internauci:

Było „TATA” zdecydowanie!

Wyraźnie słychać „tata”,

Śmiało Michał, było „TATA”, możesz być dumny,

Ewidentnie było „tata” – komentowali.

Zgadzacie się z ich werdyktem?

Michał Wiśniewski poważnie martwi się o 19-letniego syna. "Chyba mam prawo być zaniepokojony?"
Michał Wiśniewski opublikował w sieci szczery wpis, w którym wyznał, że martwi się o swojego 19-letniego syna Xaviera. Co tak zaniepokoiło lidera grupy Ich Troje?

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze