Michał Wiśniewski oferuje pracę. Tyle można zarobić

Michał Wiśniewski szuka pracownika. Na Instagramie opublikował listę wymagań. Podał też wysokość pensji.

Michał Wiśniewski szuka pracownika. Takie ma wymagania

Michał Wiśniewski od lat jest liderem zespołu Ich Troje. Grupa powstała 28 lat temu i od tego czasu wydała wiele przebojów, które do dziś nucą przedstawiciele różnych pokoleń. Wśród nich znajdują się między innymi: „Powiedz”„A wszystko to… (bo ciebie kocham)”, czy „Zawsze z tobą chciałbym być”.

Od czasu do czasu lider zespołu publikuje na swoich profilach w mediach społecznościowych treści dotyczące Ich Troje. Zazwyczaj są to zaproszenia na koncerty lub zdjęcia z garderoby. Tym razem jednak Michał Wiśniewski ogłosił, że szuka pracownika. Oferuje „pracę pełną wyzwań, wrażeń i dobrej muzyki!”. Nie napisał jednak, jakie stanowisko jest do objęcia.

Podał za to listę wymagań. Odpowiedni kandydat musi być: dyspozycyjny czasowo, wielozadaniowy, odporny na pracę pod presją czasu, posiadać prawo jazdy oraz potrafić radzić sobie ze stresem. Lider zespołu Ich Troje oczekuje również chęci „podjęcia dłuższej współpracy”.  Obiecuje „zdobycie doświadczenia oraz zarobki od 5 tysięcy wzwyż”.

Fot. Instagram/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski zatrudnia już syna

Michał Wiśniewski dzieli się swoją muzyczną pasję z dziećmi. Występował już na scenie z córką, Etiennette Wiśniewską, a ich duet zelektryzował publiczność. Zatrudnił także swojego syna Xawiera, który pełni funkcję asystenta lidera Ich Troje.

Xavier pracuje ze mną. (...) Strasznie się cieszę, bo spędzamy bardzo dużo czasu razem. Jest odpowiedzialny za wszystko. Tu trzeba zorganizować każde wyjście, wszystkiego dopilnować, żebym przyjechał przede wszystkim i żeby niczego nie zabrakło – mówił kiedyś w rozmowie z „Jastrząb Post”.

Oceń ten artykuł 2 2

Ogólna ocena Michał Wiśniewski oferuje pracę. Tyle można zarobić to: 50% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.