Michał Wiśniewski pokazał, jak wygląda jego syn. Falco Amadeus skradł serca internautów! [WIDEO]

Michał Wiśniewski to dumny tato szóstki dzieci. Lider zespołu Ich Troje zdradził na Instagramie, jak jeden z jego synów - Falco - spędzał czas na zabawie. W ruch poszła kamera, a wideo trafiło do sieci.

Michał Wiśniewski – dzieci

Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Lider zespołu Ich Troje doczekał się szóstki pociech. Xavier i Fabienne to owoce miłości czerwonowłosego artysty i jego drugiej żony (pierwszą była Magda Femme): Marty „Mandaryny” Wiśniewskiej. Małżeństwo z Anną Świątczak przyniosło mu dwie córki: Etiennette oraz Vivienne. W marcu 2020 roku muzyk poślubił Polę Wiśniewską, z którą ma dwóch synów: to Falco Amadeus i Noël Cloé.

Niedawno starszy z podopiecznych Michała i Poli rozpoczął nowy etap w swoim życiu – Falco poszedł do przedszkola! Radosną nowiną podzielił się sam gwiazdor, publikując fotografię powstałą podczas pasowania chłopca na przedszkolaka. A co robi Falco w czasie, gdy nie jest w placówce? Rąbka tajemnicy uchylił jego tato, publikując nowe wideo.

Michał Wiśniewski na Instagramie

Michał Wiśniewski nagrał harce Falco w ogrodzie. Była jazda na rowerze, a także szaleństwo na trampolinie.

Po szerokim uśmiechu chłopca można wnioskować, że taki sposób spędzania czasu wolnego niezwykle przypadł maluchowi do gustu. Energia płynąca z nagrania udzieliła się także internautom, którzy pisali w komentarzach:

Super chłopczyk, pięknie się rozwija.

Nic tylko się cieszyć, to znaczy, że jest zdrowym dzieckiem.

Mały akrobata.

Kochany.

A jakie są wasze sprawdzone gry i zabawy z dziećmi?

Michał Wiśniewski zdruzgotany odejściem bliskiej osoby. Zamieścił poruszające nagranie [WIDEO]
Michał Wiśniewski przeżył odejście bliskiego przyjaciela. Ta śmierć wstrząsnęła muzykiem tym bardziej, że miał on zaledwie 29 lat. Teraz lider Ich Troje opublikował w sieci poruszające wideo upamiętniające zmarłego.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Michał Wiśniewski pokazał, jak wygląda jego syn. Falco Amadeus skradł serca internautów! [WIDEO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.