Michał Wiśniewski pokazał wszystkie swoje dzieci! Wkrótce na świat przyjdzie kolejne [FOTO]

Michał Wiśniewski podzielił się w mediach społecznościowych wyjątkową fotografią. W minione święta Bożego Narodzenia wokaliście udało się zrobić sobie zdjęcie ze wszystkimi swoimi dziećmi. Najstarsze z nich są już dorosłe, najmłodszy Falco ma natomiast niespełna dwa latka. Do tego wkrótce na świecie pojawi się kolejny potomek Michała.

Michał Wiśniewski ze wszystkimi dziećmi

Ponieważ Michał Wiśniewski jest ojcem pięciorga dzieci, których doczekał się z trzema żonami, święta w domu lidera Ich Troje wydają się sporym wyzwaniem logistycznym. 50-letniemu artyście bardzo zależy jednak na bliskich relacjach ze swoimi córkami oraz synami i nie wyobraża sobie, by któregoś z nich mogło zabraknąć przy świątecznym stole. W tym roku wokalista ponownie spotkał się ze wszystkimi swoimi pociechami przy choince.

Wiśniewski pochwalił się w mediach społecznościowych wyjątkowym zdjęciem, do którego zapozował ze wszystkimi swoimi dziećmi. Najstarsze z nich są już dorosłe, najmłodszy Falco ma natomiast niespełna dwa latka. Co więcej, wkrótce rodzina Michała znów się powiększy. Jego piąta żona Pola jest bowiem w kolejnej ciąży. Jej także nie zabrakło na rodzinnym zdjęciu. Oprócz dzieci i ukochanej czerwonowłosego wokalisty na fotografii da się też dostrzec jego mamę Grażynę, a także Weronikę Fabijańską – siostrę aktora Sebastiana Fabijańskiego, która jest ukochaną Xaviera Wiśniewskiego, najstarszego syna gwiazdora. To już kolejne święta, które dziewczyna spędza w domu Wiśniewskich.

Bo zimą potrzebne jest szczęście i miłość

– podsumował w opisie rodzinnego kadru lider Ich Troje.

Michał Wiśniewski – życie prywatne

Michał Wiśniewski uchodzi za wokalistę o niezwykle bogatym życiu uczuciowym, bowiem obecnie jest już w piątym związku małżeńskim. Jego pierwszą żoną była Magda Femme, pierwsza wokalistka Ich Troje. Następnie artysta związał się z Martą „Mandaryną” Wiśniewską, z którą doczekał się pierworodnego syna Xaviera oraz córki Fabienne. Oboje są już dorośli – mają kolejno 20 i 19 lat. Trzecią żoną Wiśniewskiego została Anna Świątczak. Była i obecna wokalistka Ich Troje urodziła wokaliście kolejne dwie córki – Etiennette i Vivienne. Kolejną partnerką czerwonowłosego gwiazdora została Dominika Tajner. Choć spędzili razem wiele lat, nie powiększyli wspólnie rodziny. Dopiero z piątą żoną Polą, którą poślubił w 2020 roku, „Wiśnia” doczekał się następnego potomka. Małżonkowie w styczniu 2021 roku powitali na świecie syna Falco. Wkrótce ponownie zostaną rodzicami, bo Pola Wiśniewska jest w kolejnej ciąży.

Michał Wiśniewski pochwalił się dziećmi. Wszyscy patrzą na 18-letnią Fabienne. "Ale ona jest piękna!" [FOTO]
Michał Wiśniewski pokazał wszystkie swoje dzieci. Uwagę fanów przykuło zwłaszcza jedno z nich, a mianowicie 18-letnia Fabienne. Córka lidera zespołu Ich Troje zachwyciła internautów...

Oceń ten artykuł 0 2