Michał Wiśniewski w końcu pokazał piątą żonę. Pola to prawdziwa piękność! "Piękna kobieta"

Michał Wiśniewski już niemal od roku jest mężem tajemniczej Poli. Małżonkowie w ubiegłym miesiącu powitali pierwszego wspólnego potomka. Dopiero teraz czerwonowłosy lider Ich Troje zdecydował się pokazać światu twarz swojej piątej żony. Internauci nie szczędzą komplementów!

Michał Wiśniewski pokazał piątą żonę. Widać twarz

Michał Wiśniewski od ponad roku jest w związku z tajemniczą Polą. Lider kultowego zespołu Ich Troje miał oświadczyć się swojej aktualnej partnerce w grudniu 2019 roku, niedługo po sfinalizowaniu rozwodu z Dominiką Tajner. Para pobrała się w kwietniu 2020 roku, natomiast w ubiegłym miesiącu na świat przyszło ich pierwsze dziecko – syn Falco Amadeus.

Piąte małżeństwo Michała Wiśniewskiego, w przeciwieństwie do poprzednich związków, nie jest medialne. Na temat tajemniczej Poli do tej pory niewiele wiadomo. Wokalista grupy Ich Troje w niedawnej rozmowie z „Faktem” opowiedział, dlaczego dziś nie chce już dzielić się ze światem każdym szczegółem z życia prywatnego.

Czasy, gdy na bieżąco relacjonowałam moje życie bezpowrotnie minęły. Zauważyłem, że przynosi to zbyt wiele złego. (…) Opowiadanie ze szczegółami rzeczy z prywatnego życia przynosiło za dużo hejtu

– wyjaśnił Wiśniewski.

Pola Wiśniewska. Jak wygląda żona lidera Ich Troje?

Choć od ślubu Poli i Michała Wiśniewskich wkrótce minie już rok, czerwonowłosy wokalista przez tak długi czas nie zdecydował się pokazać światu swojej piątej żony. Wcześniej na swoim profilu na Instagramie publikował co prawda zdjęcia, na których pojawiała się Pola, jednak nigdy nie było widać jej twarzy. Do teraz. Michał, pod pretekstem pochwalenia się fanom pokaźną kolekcją piw, opublikował kadr, na którym po raz pierwszy możemy zobaczyć jego ukochaną w pełnej okazałości.

Mam w końcu japońskie piwo w swojej kolekcji! (4 od lewej)

– napisał pod fotografią, na której na pierwszym planie znajduje się właśnie Pola.

Na komentarze nie trzeba było długo czekać. Wkrótce fani zasypali profil Wiśniewskiego komplementami pod adresem jego piątej żony. Pola Wiśniewska zachwyciła internautów urodą.

Co tam piwo, jak się ma taką żonę! Piękna kobieta! No to pilnuj się pan, panie Wiśniewski, tym razem

No wreszcie pokazałeś tę swoją! Śliczna

Pani Pola bardzo urodziwa

Żona śliczna. Dbaj o nią

Pola jest bardzo piękna

– ocenili zgodnie.

Oceń ten artykuł 14 85

Ogólna ocena Michał Wiśniewski w końcu pokazał piątą żonę. Pola to prawdziwa piękność! "Piękna kobieta" to: 14% / 100%, uzyskana z: 99 głosów.