Michał Żebrowski śpiewa w garderobie. "Rozwalił Pan internety" - nieprawdopodobny przebój!

Zdumiewający widok! Co za zdystansowany aktor! Michał Żebrowski rapuje utwór Kizo "Disney". Prawdziwy hit! Artysta dał niebywały popis swoich aktorskich umiejętności. Internauci i fani oszaleli z zachwytu. Żebrowski podbił sieć!

„Disney” Michała Żebrowskiego

Aktor opublikował wideo, nagrane przez kolegę po fachu – Mateusza Damięckiego. Na filmiku Michał Żebrowski siedzi w garderobie i jednocześnie, w obecności ekipy charakteryzatorów oraz aktorów, rapuje piosenkę. Internauci entuzjastycznie komentują niesamowite wykonanie sławnego aktora.

Mogę umrzeć, widziałam już wszystko.
Mistrz!
Mega! Oglądam dwudziesty raz!

Michał Żebrowski w rapie – ma widoki na przyszłość?

Niewątpliwie, z dystansu do siebie słynie żona Michała – influencerka Aleksandra Żebrowska. Jednakże, jak pokazuje nagranie, aktor także potrafi być wyluzowany, nie tylko na potrzeby roli w filmie. „Disney”, to utwór rapera Kizo, czyli polskiego autora piosenek i tekstów. Artysta miał okazję współpracować, między innymi z: Margaret i raperem Tymkiem. Kizo jest również zawodnikiem federacji Fame MMA.

O czym rapuje aktor?

Nie mam zamiaru się smucić tylko zatracić w tym co najlepsze
Chcą się kłócić chcą nas zdusić jakby to było konieczne
Ona mi ufa daje mi rękę wszystko zamieniam w bajeczne
Niech trwa jeszcze hotelowa doba w apartamencie
Nie mam zamiaru się smucić tylko zatracić w tym co najlepsze
Chcą się kłócić chcą nas zdusić jakby to było konieczne
Ona mi ufa daje mi rękę wszystko zamieniam w bajeczne
Niech trwa jeszcze hotelowa doba w apartamencie
tekst rapera Kizo, „Disneyland”
- wykonanie Michała Żebrowskiego

Parę słów o Michale Żebrowskim

Oczywiście aktor zyskał sławę dzięki kultowej roli tytułowego Pana Tadeusza w ekranizacji mickiewiczowskiej epopei w reżyserii Andrzeja Wajdy. Do tej pory wielu fanów zwraca się do Michała – Panie Tadeuszu. Warto też nadmienić, że artysta ma na swoim koncie znacznie więcej ról, które są godne uwagi. Wcielił się w: Jana Skrzetuskiego w adaptacji „Ogniem i mieczem” Jerzego Hoffmana, czy Geralta z Rivii w polskiej wersji filmowej „Wiedźmina” z 2001 roku.

Czytaj też:

Ola Żebrowska pokazała nagie ciało. Nie wstydzi się niczego [FOTO]
Aleksandra Żebrowska, żona aktora Michała Żebrowskiego, opublikowała w sieci rozbierane zdjęcie. Miała w tym ważny cel. Żebrowska nie zamierza ukrywać swoich "niedoskonałości". Pokazuje wszystko bez najmniejszego skrępowania.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze