Mieszkańcy atakowani przez niebezpieczne zwierzę? Popłoch wzbudził zagubiony bóbr...

O niecodziennej interwencji informują strażacy z OSP KSRG Wierzbica. Ochotnicy zostali zaalarmowani przez mieszkańców, którzy obawiali się ataków dzikiego zwierzęcia. Po przyjęciu zgłoszenia, jednostka ruszyła na miejsce zdarzenia... Uspokajamy już na początku tej historii - nikomu nic się nie stało.

Bóbr atakował mieszkańców miasteczka

Nie od dziś wiadomo, że osoby pracujące w służbach alarmowych mogą spodziewać się wszystkiego... Co jakiś czas w mediach pojawiają się kolejne relacje z niecodziennych interwencji policjanci, lekarzy, ratowników czy strażaków. Tak było i tym razem. Mieszkańcy Wierzbicy koło Chełma zaalarmowali służby. Wezwali pomoc ponieważ dzikie zwierzę atakowało ludzi. Na miejsce zdarzenia ruszyły dwa zastępy OSP Wierzbica i KP Sawin.

Niecodzienna interwencja strażaków

Jak się okazało, sprawcą całego zamieszania był zdenerwowany i zagubiony... bóbr. Zwierzę zbyt daleko oddaliło się w nieznany teren i poczuło niebezpieczeństwo. Strażacy postanowili rozwiązać sytuację, przenosząc gryzonia do jego znajomego środowiska, z dala od mieszkańców.

Strażacy ostrożnie złapali go w siatkę, a następnie przetransportowali w jego naturalne miejsce zamieszkania - okoliczne kanały - relacjonują strażacy. Jak czytamy - nikt nie ucierpiał. Ani ludzie, ani zwierzę. 

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Mieszkańcy atakowani przez niebezpieczne zwierzę? Popłoch wzbudził zagubiony bóbr... to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.