Mikołaj Krajewski spotyka się z finalistką "The Voice Kids" [FOTO]

Mikołaj Krajewski wywołał zamieszanie na Instagramie. Opublikował tam kadr z nową ukochaną. Jak się okazało, syn Katarzyny Nosowskiej spotyka się z 17-letnią Hanią Sztachańską!

Mikołaj Krajewski - narzeczona

Mikołaj Krajewski jest synem Katarzyny Nosowskiej i z perkusisty Adama Krajewskiego. 27-latek poszedł w ślady rodziców i zajmuje się muzyką. Towarzyszy mamie na scenie w czasie koncertów i pojawił się na płycie artystki. Wcześniej skupiał się na sporcie. Pasjonował go zwłaszcza boks. Swoich sił próbował również w modelingu. Przez długi czas był związany z Marianną Olbrych, córką dziennikarki Grażyny Olbrych. W 2019 roku para się zaręczyła. Choć od razu zakochani deklarowali, że na ślub trzeba będzie poczekać, to fani nie spodziewali się, że ich relacja nie przetrwa próby czasu.

„Miki” i Hania Sztachańska są parą

27-letni muzyk na swoim instagramowym profilu udostępnił zdjęcie z nową ukochaną. Na fotografii trzyma w ramionach Hanię Sztachańską. Jego partnerka także kocha sporty ekstremalne i związana jest z muzyką. 17-latka brała udział w talent show emitowanym na antenie TVP. W 2020 roku została finalistką 3 „The Voice Kids”. Jeszcze niedawno fani podejrzewali, że młoda piosenkarka jest w związku z raperem Qry. Muzycy często bywali widziani razem i współpracowali zawodowo. Teraz jednak wiadomo, że partnerem piosenkarki z Rokietnicy jest syn Katarzyny Nosowskiej.

Mikołaj Krajewski i Hania Sztachańska właśnie ogłosili w mediach społecznościowych, że są razem, dodając na swoich profilach to samo zdjęcie. Zakochani przytulają się i nie szczędzą sobie czułości.

Mikołaj Krajewski i Katarzyna Nosowska

Mikołaj Krajewski jest bardzo związany ze swoją mamą. W wielu wywiadach wokalistka podkreślała, że wspiera swojego syna, choć nie wszystkie jego wybory popiera. Przez wiele lat chroniła prywatność jedynaka. Mikołaj Krajewski w rozmowach z dziennikarzami często wyjawiał, że on także nie korzystał z rozpoznawalności mamy i starał się samodzielnie rozwijać karierę. Wspólnie pojawili się dopiero w utworze „Mówiła mi matka”, który w 2018 roku pojawił się na płycie „Basta”.

JDabrowsky publikuje pierwszą fotografię z trzecią córką. "Wzruszam się" [FOTO]
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski powitali na świecie trzecią córkę! Influencer opublikował na Instagramie pierwszą fotografię z pociechą. "Witaj na świecie, kruszynko" - czytamy w opisie.

Oceń ten artykuł 0 0