Mikołaj Roznerski poinformował o zmianie w życiu prywatnym. "Towarzyszycie mi w wielkiej chwili" [WIDEO]

Mikołaj Roznerski wrzucił na Instagram wideo, w którym zdradził, że właśnie spełnia swoje marzenie! Aktor poinformował, że szykuje się na ważne zmiany. "Towarzyszycie mi w wielkiej chwili" - wyznał. O czym dokładnie mowa?

Mikołaj Roznerski – Instagram

Mikołaj Roznerski szturmem zdobył świat mediów. Przystojny aktor podbił serca publiczności, występując w takich produkcjach, jak m.in.: „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Porady na zdrady”, „Asymetria” i wiele innych. Od ponad dekady gra w serialu: „M jak miłość”, gdzie wciela się w detektywa Marcina Chodakowskiego. Na „szklanym ekranie” towarzyszy mu jego była partnerka – Adriana Kalska.

Mikołaj Roznerski należy do grona gwiazd, które pilnie strzegą swojej prywatności. Stąd też próżno szukać np. zdjęć ukazujących, jak wygląda jego syn. Gwiazdor został ojcem w 2011 roku. Mamą Antoniego jest aktorka – Marta Juras.

W ostatnim czasie odtwórca roli Marcina w „Mjm” zaczął spełniać swoje marzenie i nie omieszkał podzielić się radosną nowiną z internautami. Mężczyzna wyjawił na Instagramie, że rozpoczął budowę domu.

Mikołaj Roznerski i dom

W miniony weekend Mikołaj Roznerski zamieścił w mediach społecznościowych wideo, w którym poinformował o zmianach w życiu prywatnym. Aktor pokazał internautom miejsce, w którym wkrótce stanie jego posiadłość.

Kochani, jestem bardzo podekscytowany, ponieważ właśnie jadę do miejsca, w którym spełniam swoje marzenie. Do mojego miejsca. Towarzyszycie mi w wielkiej chwili. Nie patrzę jeszcze po prostu, na razie spoglądam sobie na Was. No dobra, kochani, to idę – relacjonował, nie kryjąc emocji.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Mikołaj Roznerski (@mroznerski)

Entuzjazm Mikołaja Roznerskiego udzielił się także internautom, którzy w komentarzach pozostawili po sobie „ślad” w postaci komentarzy. Dominowały gratulacje i ciepłe słowa:

Wspaniale! Gratuluję!

Piękne uczucie, gdy człowiek jest szczęśliwy - zgadzam się!!

Powodzenia, Mikołaj. Spełniaj marzenia!

Piękne miejsce. Życzę samych cudownych chwil.

My także dołączamy się do tych słów!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Mikołaj Roznerski (@mroznerski)

Mikołaj Roznerski wpatrzony w piękną blondynkę. "Idealne połączenie" - komentują internauci
Mikołaj Ronerski wrzucił na Instagram nowe zdjęcie. Na fotografii nie pozwał sam! Internauci nie mogli przejść obojętnie obok takiego kadru. "Idealne połączenie" - zachwycali się.

Oceń ten artykuł 8 7

Ogólna ocena Mikołaj Roznerski poinformował o zmianie w życiu prywatnym. "Towarzyszycie mi w wielkiej chwili" [WIDEO] to: 53% / 100%, uzyskana z: 15 głosów.