hity na MAXXa
hity na MAXXa

Mikołaj Roznerski z rudą czupryną. Internauci przecierają oczy! "Myślałam, że to Photoshop"

Mikołaj Roznerski wrzucił na Instagram zdjęcie sprzed lat i wywołał ogromne poruszenie wśród internautów! Wszystkiemu "winna" była fryzura aktora. Do fotografii gwiazdor pozował bowiem z... rudą czupryną! "Myślałam, że to Photoshop" - napisała jedna z internautek.

Mikołaj Roznerski. Fot. AKPA
Mikołaj Roznerski. Fot. AKPA

Mikołaj Rozerski i metamorfoza

Mikołaj Roznerski to aktor uwielbiany przez publiczność. Filmy i seriale z jego udziałem cieszą się ogromną popularnością. Przystojny gwiazdor ma na swoim koncie udział w takich produkcjach, jak m.in.: „Fighter”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Poskromienie złośnicy” i wiele innych. Dla fanów „M jak miłość” to przede wszystkim Marcin Chodakowski: detektyw o gołębim sercu. Na „szklanym ekranie” przez długi czas tworzył związek z Izą (Adriana Kalska), ale scenarzyści w pewnym momencie postanowili rozdzielić tę dwójkę. W nowych odcinkach „Emki”, które widzowie zobaczą po wakacjach, w życiu mężczyzny zajdą dalsze zmiany. Opisy i streszczenia wskazują na to, że Chodakowski wprawdzie wywinie się z rąk porywaczy, ale… straci pamięć! Jego aktualna partnerka – Kama (Michalina Sosna) będzie drżeć o jego życie…

Nowa kobieta u boku Roznerskiego. Tak prezentowali się na planie "M jak miłość"
Na planie "M jak miłość" praca wre! Ekipa pracuje nad nową "czołówką" serialu. Przed kamerami pojawili się m.in.: Mikołaj Roznerski i Michalina Sosna. Do tej dwójki dołączyła także pewna aktorka! O kim mowa?

Mikołaj Roznerski bardzo dba o kontakt z fanami. Na Instagramie przekazuje „smaczki” nie tylko z planu „Mjm”, ale też z „życia poza serialem”. 40-latek prężnie działa m.in. na rynku baristów, sygnując swoim nazwiskiem kawę! Poza tym aktywnie udziela się na teatralnych scenach, a także chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych. Od czasu do czasu „przemyca” do sieci również wieści na temat prywatnego życia. Niedawno pochwalił się kadrem sprzed lat. Na wspomnianej fotografii dumnie prezentuje… rude pasma!

Mikołaj Roznerski na Instagramie

Mikołaj Roznerski zgromadził na Instagramie niemałą publiczność. Dziś jego konto obserwuje ponad 600 tysięcy użytkowników sieci! To właśnie ich oczom ukazał się kadr sprzed lat.

Kiedyś to się człowiek nosił. Jakiś 2013 – wyjaśnił w opisie aktor.

Internauci nie mogli przejść obojętnie obok takiego widoku! Sekcja komentarzy w mig zapełniła się odpowiedziami.

O rany. Nie wierzę. Ale pomysły się miało kiedyś, prawda?

Myślałam, że to jakiś Photoshop.

No, młodość rządziła się swoimi prawami.

To chyba fryzura w „Brzyduli” była, jak dobrze pamiętam – można przeczytać pod zdjęciem.

A wam, jak podoba się Mikołaj Roznerski w takim wydaniu?

Decyzja produkcji "M jak miłość" w sprawie Kalskiej nie spodobała się widzom. "Szkoda"
Adriana Kalska w "M jak miłość" gra już od ładnych paru lat. Jako Iza zyskała spore grono fanów. Ci ruszyli z komentarzami po tym, jak aktorki zabrakło na planie nowej "czołówki".

Oceń ten artykuł 0 0