Miley Cyrus ogłasza przerwę w koncertowaniu? Wpis piosenkarki zaskoczył fanów!

Miley Cyrus wydała oświadczenie, w którym wspomniała o swoim nastawieniu do wystąpień przed publicznością. Czy gwiazda zakłada przerwę w koncertowaniu? Sprawdźcie, co napisała!

Miley Cyrus – „Flowers”

O Miley Cyrus w ostatnim czasie znów zrobiło się głośno! Młoda wokalistka szturmem podbiła listy przebojów, a jej piosenka zatytułowana: „Flowers” stała się niekwestionowanym hitem w wielu krajach. Gwiazda nawiązała w niej do rozstania z partnerem. Przez pewien czas mężem Cyrus był aktor Liam Hemsworth, ale relacja ta należała do burzliwych. Zakochani kończyli związek, by następnie do siebie wrócić. W 2018 roku Cyrus i Hemsworth wzięli ślub, ale czas pokazał, że wspólna przyszłość jednak nie była im pisana. W 2020 roku świat mediów obiegła wiadomość o rozwodzie gwiazd.

Najnowsza płyta Miley Cyrus – „Endless Summer Vacation” –  ukazała się w marcu br. Stąd też wielu fanów artystki liczyło na koncerty promujące wspomniany krążek. Czy tak się stanie? Niepokój wzbudzić może oświadczenie wokalistki, jakie znalazło się na Instagramie. Miley zasugerowała w nim, iż trasa koncertowa stanowi znak zapytania…

Miley Cyrus na Instagramie

Na oficjalnych kontach Miley Cyrus w sieci znalazł się długi wpis, w którym piosenkarka odniosła się do kwestii wyjazdów na koncerty:

(…) Czuję się związana z moimi fanami jak nigdy wcześniej. Kiedy ja wygrywam, my wygrywamy. Nawet jeśli nie widzę się z nimi twarzą w twarz każdej nocy na koncercie, moi fani są głęboko w moim sercu. Nieustannie tworzę i wprowadzam innowacje, dzięki którym mogę pozostać w kontakcie z publicznością, którą kocham: bez poświęcania siebie. To nie ma nic wspólnego z brakiem uznania dla fanów (…). Po prostu nie chcę nieustannie przygotowywać się w szatni. Taka jest rzeczywistość życia w trasie (…). Nie chcę sypiać w jadącym autobusie (…). To nie jest dla mnie najlepsze w tej chwili, a jeśli śledziliście moją karierę, wiecie, że zawsze się zmieniam (…).

Post Miley Cyrus odbił się szerokim echem w sieci. Co sądzicie na temat wpisu artystki?

Miley Cyrus w odważnej w sesji dla "Vogue'a"! Niewiele artystek zdecydowałoby się na takie ujęcia [FOTO]
Miley Cyrus należy do grona osób publicznych, które nie boją się odważnych kadrów. Potwierdzeniem tych słów może być jej sesja zdjęciowa do magazynu "Vogue". 30-latka zapozowała...

Oceń ten artykuł 0 0