Miley Cyrus pozuje topless. Na zdjęciu widać jej "nową miłość"! „Miley…Miley bogini”

Miley Cyrus niejednokrotnie szokowała fanów. Gwiazda opublikowała nowe zdjęcia. Wokalistka pozuje topless w swojej garderobie. Teraz gwiazda opublikowała kolejne zdjęcie. Najważniejszym elementem stroju są buty i tylko one. Jak wypadła?

Skandalistka Miley

Miley Cyrus przez wiele lat próbowała, jak Vanessa Hudgens czy Selena Gomez, zerwać z wizerunkiem słodkiej i uroczej „gwiazdeczki Disneya”. Piosenkarce z pewnością ta sztuka się udała. Wokalistka znana jest z: kontrowersyjnego zachowania na koncertach, strojów i teledysków. Przypomnijcie sobie, chociażby klip do piosenki „Wrecking Ball”.

Nowe zdjęcia

Nikogo już nie dziwi, że Miley lubi szokować. Na nowych fotografiach Cyrus stoi w garderobie, odziana jedynie w bieliznę i butyChwali się swoimi butami od Gucci. Jedno ze zdjęć zdaje się szczególnie przykuwać uwagę. Wokalistka pokazuje się na nim topless, zakrywając piersi dłońmi.

Fot.Instagram

Prawdziwa milość?

Miley z pewnością przygotowywała się na kolejny pokaz domu mody Gucci "Love Parade". Gwiazda jest twarzą marki, a konkretniej perfum Gucci Flora Gorgeous Gardenia. Cyrus znana jest ze swej słabości do produktów od Gucci. Wyraz jej twarzy, gdy patrzy na buty, mówi sam za siebie, czyżby się zakochała?

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Miley Cyrus pozuje topless. Na zdjęciu widać jej "nową miłość"! „Miley…Miley bogini” to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze