"Milionerzy". Daria Ładocha i Krystian Pesta błyskawicznie zakończyli grę. Widzowie: "Słabo..."

Daria Ładocha i Krystian Pesta wystąpili w specjalnym odcinku "Milionerów". Celebryci nie poradzili sobie najlepiej, bo zakończyli grę na piątym pytaniu. "Co to było?" - pytają w komentarzach zaskoczeni widzowie.

Specjalny odcinek "Milionerów"

We wtorek stacja TVN pokazała specjalny odcinek programu "Milionerzy". Wystąpili w nim celebryci znani z show "Azja Express": Daria Ładocha i Krystian Pesta oraz Paulina Krupińska i Wojciech Łozowski. Uczestnicy wzięli udział w teleturnieju, aby zarobić pieniądze dla Fundacji TVN. Daria i Krystian jako pierwsi próbowali odpowiedzieć na dwanaście pytań. Ich występ trudno jednak zaliczyć do udanych.

Daria Ładocha i Krystian Pesta od razu sięgnęli po koła ratunkowe

Prezenterka i aktor mieli już kłopoty z udzieleniem odpowiedzi na pierwsze pytanie. "Jeśli ktoś chciałby stepować na stepie, to gdzie najlepiej?" – zapytał Hubert Urbański. Ostatecznie para zdecydowała się poprosić publiczność o pomoc. Choć Ładocha i Pesta udzielili poprawnej odpowiedzi, to drugie pytanie również ich zaskoczyło. Urbański zapytał celebrytów o alfabet Morse'a, a dokładnie: o ilość kropek w sygnale SOS.

Uczestnicy zdecydowali się na telefon do przyjaciela. Mężczyzna, który odebrał połączenie, nie krył zaskoczenia tak szybkim wykorzystaniem koła ratunkowego. To nie wystarczyło, bo oboje poprosili jeszcze o odrzucenie dwóch błędnych odpowiedzi. Daria Ładocha i Krystian Pesta ostatecznie dotarli do piątego pytania, nie mając żadnych kół ratunkowych. Celebryci błędnie na nie odpowiedzieli, dlatego udało im się zarobić jedynie gwarantowany tysiąc złotych.

Widzowie komentują: "Ale wstyd!"

Tuż po emisji charytatywnego odcinka widzowie ruszyli do klawiatur, aby wyrazić swoją opinię na tematy gry Darii Ładochy i Krystiana Pesty. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele krytycznych komentarzy.

Co to było?

Kompromitacja to mało powiedziane...

I tak nieźle... Po pierwszym pytaniu obawiałem się, czy w ogóle do tego tysiąca dotrwają

Ale wstyd!

Słabo...

– piszą internauci.

Paulina Krupińska i Wojciech Łozowski, którzy zagrali zaraz po Darii i Krystianie, zarobili 250 tysięcy złotych. Ostatecznie na konto Fundacji TVN trafiło 251 tysięcy złotych.

Oceń ten artykuł 0 0