"Milionerzy" bez Huberta Urbańskiego? Niewiarygodne wieści

Hubert Urbański może stracić "Milionerów"? Po tym, jak zaczęto mówić o jego możliwym dołączeniu do ekipy "Dzień dobry TVN", pojawiły się nowe i dość szokujące wieści. "Postawił stację w trudnej sytuacji" - pisze jeden z portali.

Hubert Urbański i „Dzień dobry TVN”

W drugiej połowie października w mediach pojawiły się wieści, jakoby Hubert Urbański miał szanse zostać nowym prowadzącym „Dzień dobry TVN”. To w ostatnich dniach miesiąca zostało potwierdzone przez Lidię Kazen, dyrektorkę stacji. W wypowiedzi dla portalu wirtualnemedia.pl przyznała ona, że gospodarz „Milionerów” ma za sobą zdjęcia próbne.

Jesteśmy po próbach kamerowych. Do końca miesiąca zapadnie decyzja, czy będziemy mieć czwartą parę prowadzących „Dzień dobry TVN” i kto ją stworzy. Nowi prowadzący dołączą do zespołu w listopadzie

– mówiła.

Hubert Urbański straci „Milionerów”?

Teraz w mediach pojawiły się nowe i mocno zaskakujące doniesienia na temat Urbańskiego i „Dzień dobry TVN”. Według serwisu „Świat gwiazd” prezenter miał dostać nową pracę w programie śniadaniowym, ale ostatecznie zdecydował się z niej zrezygnować. „I to tuż przed startem” – twierdzi źródło portalu, wedle którego 57-latek został zestawiony przez stację z Dagmarą Kaczmarek–Szałkow z TVN24.

Jak opisuje wspomniane medium, powodem odrzucenia oferty prowadzenia „Dzień dobry TVN” mogła być obawa przed niesprawdzeniem się w paśmie nadawanym na żywo. Sytuacja jest tym bardziej problematyczna, że doniesienia o dołączeniu Huberta do ekipy „DD TVN” zdążyły już pojawić się w przestrzeni publicznej.

Teraz TVN ma ogromny problem, szefowa Lidia Kazen jest mocno zawiedziona, przecież informacja o tym, że Hubert będzie prowadzącym „Dzień Dobry TVN” już się przedostała do mediów

– twierdzi cytowana przez „Świat gwiazd” osoba pracująca ponoć w TVN.

W gmachu na Wiertniczej miały podobno nawet zacząć krążyć pogłoski, że z powodu swojej decyzji prezenter może stracić teleturniej „Milionerzy”. Tak się jednak nie stanie.

Urbański postawił stację w trudnej sytuacji, pojawiły się wręcz plotki, że w tej sytuacji straci „Milionerów”. Ale aż takiej afery nie będzie. Hubert jest twarzą tego programu, ludzie są do niego przyzwyczajeni, więc zostanie. Ale nie wiadomo, co teraz z „Dzień dobry TVN” i Dagmarą. Z Hubertem byli przecież już po próbach kamerowych

– podsumowuje informator portalu.

Ani stacja, ani sam Hubert nie odnieśli się dotąd do tych ustaleń. Dodajmy, że „Milionerzy” z Urbańskim w roli prowadzącego zdają się niezmiennie wyśmienicie sobie radzić. Specjalna edycja z nagrodą główną wynoszącą 2 miliony złotych była hitem TVN. Oglądało ją średnio 1,29 mln widzów – wynika z danych Nielsen Audience Measurement dla wirtualnemedia.pl.

Oceń ten artykuł 2 1

Ogólna ocena "Milionerzy" bez Huberta Urbańskiego? Niewiarygodne wieści to: 66% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.