Miłosne zawirowania w finale "Rolnik szuka żony". Konrad znalazł partnerkę w show! Kim jest jego wybranka?

To dopiero finał! Konrad, który w programie: "Rolnik szuka żony" był jednym z kandydatów Klaudii, zdradził na Instagramie, że jest w związku. Co ciekawe, jego wybranką jest... jedna z kandydatek Mateusza! Poniżej szczegóły!

Konrad i Zuzanna z „Rolnik szuka żony 9” razem po programie

Ostatni odcinek programu: „Rolnik szuka żony” był pełen zaskoczeń. Finał odsłonił już wszystkie karty i… pary! W 9. serii o swoje szczęście zawalczyli:

  • Klaudia i Valentyn,
  • Michał i Adrianna,
  • Tomasz K. i Katarzyna,
  • Tomasz R. i Justyna.

Co ciekawe, tuż po finale „ujawniła się” jeszcze jedna para! Okazało się, że Konrad, który w show chciał zdobyć serce Klaudii, związał się z kandydatką Mateusza – Zuzanną! O tym, że postanowili być razem, uczestnik show poinformował na Instagramie. Najpierw – na jednej z relacji – ogłosił, że jest z Zuzą, a następnie opublikował najnowszy wpis, w którym raz jeszcze odniósł się do udziału w show. Na InstaStory pojawiło się zestawienie fotografii ukazujących Konrada i Zuzannę, a całość 22-latek opisał krótkim, aczkolwiek wiele mówiącym wpisem:

Halo, halo, jeszcze my. 5 par, a nie 4 w tej edycji rolnika.

Fot. InstaStory @krzywicki.konrad

Z kolei pod zdjęciami z finału „RszŻ” Konrad pokusił się o krótkie podsumowanie, pisząc:

Przeżyć coś tak wspaniałego nie da opisać się słowami. Dziękuję wszystkim za miłe słowa przez cały program. Wszystkim rolnikom z tej edycji życzę szczęścia i mnóstwo miłości. A teraz czas na nowy rozdział w moim życiu, za który dziękuję temu programowi.

Konrad z „Rolnik szuka żony 9” na Instagramie

Konrad był jednym z trzech kandydatów Klaudii – uroczej rolniczki poszukującej miłości. Oprócz niego w gospodarstwie znaleźli się też Adam oraz Valentyn. Początkowo Klaudia miała spory dylemat i długo nie wiedziała, kogo wybrać: kobieta wahała się głównie między Konradem a Valentynem, dzieląc przy okazji… internautów! Podczas gdy jedni bardziej widzieli u jej boku 22-latka, inni byli przekonani, że to jednak z Valentynem może stworzyć trwały związek. Ostatecznie Klaudia zdecydowała się kontynuować relację z drugim panem, przyznając przed kamerami, że pożegnanie Konrada był jednym z najtrudniejszych momentów w „RszŻ”.

Zuzanna gościła u Mateusza i jako pierwsza opuściła jego gospodarstwo. Rolnik wyznał, że nie znalazł z nią wspólnego języka. Po jej wyjeździe u mężczyzny gościły jeszcze dwie panie: Karolina i Martyna, a w pewnym momencie Mateusz wszedł w posiadanie dość intrygujących informacji. Zdaniem rolnika ktoś wysłał mu screeny wiadomości wymienianych między kandydatkami, które miały w niepochlebny sposób wypowiadać się na temat jego gospodarstwa i rodziny. Zuzanna przyznała w finale, iż chciałaby wyjaśnić całe nieporozumienie, ponieważ ona nie ma sobie nic do zarzucenia, a cień podejrzenia o upublicznienie wspomnianej korespondencji padł właśnie na nią:

Jak dla mnie to jest coś wymyślone, bo pierwszy był zarzut, że to ja. Później, że jakaś uczestniczka. Teraz znowu słyszę, że nie wiadomo, kto. Jak ja w ogóle mam się czuć: zarzucono mi coś, czego nie zrobiłam (…). Pisałam z Karoliną, ale to było koleżeńskie, a nie, żeby kogoś obrazić(…).

Mimo iż początkowo zarówno udział Konrada, jak i Zuzanny nie wskazywał na happy end, to teraz to właśnie oni tworzą nowy związek! Informacja ta bardzo ucieszyła fanów „RszŻ”, którzy pisali pod wspomnianym postem:

Piękna z Was para, gratulacje.

Szczęścia z wybranką.

Powodzenia i dużo miłości.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Spodziewaliście się takiego finału programu: „Rolnik szuka żony”?

Katarzyna z "RszŻ" potwierdziła związek z Tomaszem. Pokazała mnóstwo prywatnych zdjęć: "Jestem teraz pełną miłości kobietą"
Finał programu: "Rolnik szuka żony" za nami! W ostatnim odcinku Tomasz i Katarzyna potwierdzili, że są razem, a niedługo później na Instagramie pojawiło się mnóstwo prywatnych zdjęć...

Oceń ten artykuł 6 1

Ogólna ocena Miłosne zawirowania w finale "Rolnik szuka żony". Konrad znalazł partnerkę w show! Kim jest jego wybranka? to: 85% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.