Misheel Jargalsaikhan grała Zosię w "Rodzinie zastępczej". Tak wygląda dzisiaj [ZDJĘCIA]

Misheel Jargalsaikhan zyskała popularność jako Zosia z serialu "Rodzina zastępcza". Choć dziś rzadko występuje przed kamerą, ostatnio pojawiła się na premierze thrillera erotycznego "Pokusa". Zobaczcie, jak wyglądała.

Zosia z „Rodziny zastępczej”

Serial „Rodzina zastępcza” emitowany był na antenie Polsatu od 1999 do 2009 roku (od 2004 roku jako „Rodzina zastępcza plus”) i cieszył się ogromną sympatią publiczności. Produkcja otworzyła drzwi do kariery wielu młodym gwiazdom. W niej swoje pierwsze aktorskie kroki stawiali obecni w branży do dziś Aleksandra Szwed, Wiktoria Gąsiewska czy Adam i Jakub Zdrójkowscy. Wśród dziecięcych aktorów grających w „Rodzinie zastępczej” była też Misheel Jargalsaikhan. Po odejściu z serialu w 2007 roku zrezygnowała z aktorstwa, by po latach powrócić do świata mediów.

Misheel Jargalsaikhan po „Rodzinie zastępczej” zrobiła sobie przerwę od grania i skupiła się na studiach. Do show-biznesu powróciła dopiero wiele lat później – w 2015 roku wystąpiła w programie „Celebrity Splash!”, a w 2016 roku wzięła udział w show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Ostatnio natomiast mogliśmy oglądać ją w „BrzydUli 2”.

Misheel Jargalsaikhan dziś

Chociaż dawna gwiazda „Rodziny zastępczej” rzadko występuje przed kamerą, to regularnie pojawia się na salonach. Chętnie też relacjonuje swoje życie na Instagramie, gdzie jej profil śledzi już ponad 30 tysięcy osób. Ostatnio 34-letnia obecnie aktorka pochwaliła się tam zdjęciami z premiery thrillera erotycznego „Pokusa”, który reklamowany jest jako „filmowy skandal, który na długo zostanie w pamięci”.

Jargalsaikhan na premierze głośnej „Pokusy” pojawiła się w granatowej sukience z rozcięciem odsłaniającym nogę. Zestawiła ją z czerwonymi szpilkami. Postawiła na rozpuszczone włosy, makijaż typu smokey eye i podkreśliła usta błyszczykiem w naturalnym odcieniu. Zobaczcie, jak się zmieniła!

Oceń ten artykuł 10 4

Ogólna ocena Misheel Jargalsaikhan grała Zosię w "Rodzinie zastępczej". Tak wygląda dzisiaj [ZDJĘCIA] to: 71% / 100%, uzyskana z: 14 głosów.