Monica Bellucci może być dumna z córki. 18-latka zapozowała dla magazynu Vogue [FOTO]

Dava Cassel ma 18 lat i jest jedną z najbardziej popularnych modelek na świecie. Brała udział w wielu kampaniach dla projektantów (Dior, Dolce & Gabbana, Armani, Versace czy Prada). Ostatnio pochwaliła się na Instagramie kadry z sesji modowej dla magazynu Vogue.

Deva Cassel zniewala. 18-letnia modelka pracuje z najlepszymi

Deva Cassel jest starszą córką aktorskiej pary, którą doskonale znają wszyscy fani kina. Monica Bellucci i Vincent Cassel cieszą się niemałą popularnością od wielu lat. Artyści tworzyli niezwykle barwne małżeństwo, które po niemal dwóch dekadach ogłosiło w mediach swoje rozstanie. Wszechstronnie utalentowani rodzice, którzy odnieśli międzynarodowy sukces, z dumą patrzą na pociechy, które stawiają śmiałe kroki w szołbiznesie. 18-letnia Deva od kilku lat pracuje w świecie mody. Modelka jest świetna w tym, co robi i doceniają ją najważniejsi projektanci i domy modowe. Podobnie jest w przypadku branżowych magazynów. Córka Bellucci ma za sobą już okładkowe sesje do Vogue'a. Ostatnio pochwaliła się kolejnymi efektami swojej pracy dla magazynu. 

Dava Cassel pozuje dla magazunu Vogue

Przypomnijmy, już dwa lata temu Deva wraz z mamą wzięła udział w okładkowej sesji zdjęciowej dla magazynu Vogue. Wówczas panie zapozowały wspólnie, a za obiektywem stanął Paolo Roversi. Fotograf wykonał niezwykle nastrojowe kadry, na których możemy podziwiać efekty współpracy aktorki i jej pięknej córki.

 

Córka Aleksandry Popławskiej wyrosła na prawdziwą piękność! Dziś ma 17 lat. "Cudo w czystej postaci" [FOTO]
Aleksandra Popławska cieszy się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Niewiele osób jednak wie, że aktorka ma niemal dorosłą córkę. Czy Antonina pójdzie w zawodowe...

Joanna Krupa pokazała, jak śpiewa z córką. Tak modelka świętowała wyjątkowy czas!
Joanna Krupa trzy lata temu została mamą! Z okazji urodzin córki modelka podzieliła się serią osobistych zdjęć oraz wyjątkowym filmikiem. Nie zabrakło również archiwalnych kadrów.

Oceń ten artykuł 0 0