Monika Chwajoł odsłania wdzięki w skąpym bikini. Fani nie mogą oderwać wzroku [FOTO]

Monika Chwajoł doskonale wie, jak przykuć uwagę fanów! Gwiazda "Królowych życia" podzieliła się kilkoma zdjęciami, na których eksponuje głęboki dekolt. "Piękna kobieta" - piszą internauci.

Monika Chwajoł w "Królowych życia"

Monika Chwajoł jest jedną z gwiazd, które zbudowały karierę dzięki udziałowi w programie TTV pt. "Królowe życia". Widzowie mogli obserwować w show, jak celebrytka prowadzi własne firmy. Chwajoł prywatnie jest żoną Jacka, którego poślubiła w 1999 roku. To właśnie z mężem rozwija biznesy, które zapewniły jej luksusowe życie. Owocem ich małżeństwa są dwie córki: Michelle oraz Nicole. Jakiś czas temu Monika zakończyła swoją przygodę z popularnym programem i postawiła na karierę piosenkarki disco polo. Do sieci trafiło już kilka jej utworów.

Monika Chwajoł – Instagram

Gwiazda "Królowych życia" ma niewiele do ukrycia przed fanami! Monika Chwajoł chętnie dzieli się w mediach społecznościowych prywatnym życiem i zawodowymi sukcesami. Do tej pory jej internetową bibliotekę zdjęć zaobserwowało blisko 150 tys. użytkowników sieci. Celebrytka często publikuje na Instagramie zjawiskowe kadry, wokół których internauci nie mogą przejść obojętnie. Niedawno kilka takich fotografii zasiliło jej wirtualną galerię.

Monika Chwajoł eksponuje dekolt w skąpym bikini

Monika Chwajoł spakowała walizki i wybrała się na wakacje do słonecznych Włoch. Stamtąd gwiazda TTV przesłała swoim fanom gorące pocztówki. Celebrytka pozuje na nich w wodzie, mając na sobie skąpy strój kąpielowy. Uwagę obserwatorów przykuł jednak głęboki dekolt oraz smukła figura. W komentarzach pod kadrami zamieszczonymi przez Monikę natychmiast posypały się komplementy:

Śliczna, piękna cudowna

Piękna kobieta

Oj przyciągasz wzrok, petarda

– czytamy pod wpisem na Instagramie.

Przesuń w prawo.

Marta z "Gogglebox" postawiła na bardzo głęboki dekolt i ostre cięcie! "Odważnie" [FOTO]
Marta Karpińska doskonale wie, jak podkreślić swoje atuty. Fotomodelka postawiła ostatnio na zmianę wizerunku. Zrezygnowała z długich włosów i mocnego makijażu, a efektami przemiany pochwaliła...

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Monika Chwajoł odsłania wdzięki w skąpym bikini. Fani nie mogą oderwać wzroku [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.
Komentarze