Monika Kozakiewicz odmieniona nie do poznania. Odważna metamorfoza gwiazdy "Love Island"

Uczestniczka pierwszej edycji "Love Island" przeszła spektakularną metamorfozę. Monika Kozakiewicz diametralnie zmieniła swój wizerunek. Co na to jej obserwatorzy?

Monika Kozakiewicz w programie „Love Island”

Monika Kozakiewicz zyskała popularność dzięki udziałowi w pierwszej edycji programu „Love Island. Wyspa miłości”. Wcześniej nie była jednak postacią anonimową. Jako makijażystka współpracowała i wciąż współpracuje z wieloma polskimi gwiazdami. Dzięki randkowemu reality show Polsatu stała się prawdziwą influencerką. Dziś jej profil na Instagramie ma przeszło 280 tysięcy obserwatorów.

Monika z „Love Island” przeszła metamorfozę

Monika Kozakiewicz dała się poznać publiczności jako urocza blondynka. Od czasów „Love Island” jej znakiem rozpoznawczym były długie blond włosy. Wygląda na to, że gwiazda randkowego reality show Polsatu nabrała ochoty na zmiany. Metamorfoza, którą pochwaliła się w mediach społecznościowych, zrobiła na jej fanach niemałe wrażenie. Kozakiewicz pokazała im się w ciemnych włosach, które mocno ją odmieniły. Zdradziła, że za jej nową fryzurę odpowiada m. in. Damien Koba, który ostatnio zafundował też efektowną przemianę Walerii z trzeciej edycji „Love Island”.

Dziękuję bardzo za new imicz! Bye, bye, blond

– napisała na Instagramie.

Waleria z "Love Island" przeszła odważną metamorfozę! Wygląda zupełnie inaczej niż w programie
Waleria Szewczyk, finalistka trzeciej edycji show "Love Island. Wyspa miłości", zaszalała z wizerunkiem. Metamorfoza uczestniczki programu Polsatu zrobiła ogromne wrażenie!

Obserwatorzy nie przeszli obok metamorfozy Kozakiewicz obojętnie. Fani zasypali ją komentarzami i okazali się dość podzieleni w swoich opiniach. Część z nich uważa, że poprzedni kolor włosów pasował Monice zdecydowanie bardziej:

Lepiej w jasnych

Też ładnie, bo wiadomo: ładnemu we wszystkim ładnie, jednak blond to był strzał w 10

Z klasą, jednak wolę blond

Pięknie. Ale ja wolałam blond

Nie brakuje jednak i takich, którzy doceniają odwagę gwiazdy „Love Island”:

Myślę że ten kolor dodał ci wyrazu. Fajna zmiana

Od razu inna cera i włosy wyglądają na mega zdrowe!

Bomba! Zmiana na ogromny plus

Teraz większy pazury się wydobył. Cudownie ci w nowym kolorku!

Co na to sama zainteresowana?

Nie zakładajcie się między sobą, że za kilka tygodni wrócę do blondu, guys, bo przegracie majątek. Zmiany są super!

– stwierdziła w instagramowym poście.

Oceń ten artykuł 9 14

Ogólna ocena Monika Kozakiewicz odmieniona nie do poznania. Odważna metamorfoza gwiazdy "Love Island" to: 39% / 100%, uzyskana z: 23 głosów.
Komentarze