hity na MAXXa
hity na MAXXa

Mroczne tajemnice Dagmary Kaźmierskiej: Co kryje przeszłość gwiazdy "Królowych życia"?

Dagmara Kaźmierska, znana szerszej publiczności jako charyzmatyczna gwiazda programu "Królowe życia", od dawna fascynuje i budzi kontrowersje. Jej obecność w mediach i na ekranach telewizorów jest niepodważalna, jednak niedawno światło dzienne ujrzały informacje, które rzucają nowe światło na jej przeszłość. Portal Goniec ujawnił szczegóły dotyczące mrocznej, kryminalnej historii celebrytki, która do tej pory była owiana tajemnicą.

Pawel Wodzynski/East News
Pawel Wodzynski/East News

Postać Dagmary Kaźmierskiej od lat budzi ogromne emocje. Bohaterka show „Królowe życia” regularnie gości na telewizyjnym ekranie za sprawą udziału w kolejnych przedsięwzięciach. Ostatnio głośno było o jej udziale w „Tańcu z gwiazdami”. Telewizja Polsat emitująca show musiała zmierzyć się z falą krytyki, za zaangażowanie do produkcji osoby skazanej prawomocnym wyrokiem.

Dagmara Kaźmierska była w więzieniu

W 2009 roku Kaźmierska została skazana prawomocnym wyrokiem za szereg poważnych przestępstw. Wśród oskarżeń, które doprowadziły do jej skazania, znalazły się: działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo oraz sutenerstwo. Ostatecznie celebrytka została skazana na 4 lata pozbawienia wolności, jednak za kratami spędziła zaledwie 14 miesięcy.

Sama celebrytka jednak niechętnie i mało szczegółowo wypowiadała się na temat swojej przeszłości. A tę postanowił zbadać jeden z dziennikarzy. Ze śledztwa wynika, że celebrytka w 2007 roku prowadziła agencję towarzyską "Haidi". Wśród pracowników panowały strach i przemoc, a jedna z kobiet – Maria A. – padła ofiarą brutalnego gwałtu, zleconego, jak pisze Goniec, przez Kaźmierską. To między innymi zeznania Marii miały doprowadzić do skazania celebrytki.

Oceń ten artykuł 0 0