"Na Wspólnej". Jedna z bohaterek umrze w tajemniczych okolicznościach. Kto pożegna się z życiem?

Co wydarzy się w serialu: "Na Wspólnej"? Wiele wskazuje na to, że jedna z bohaterek umrze, a jej śmierci będą towarzyszyć tajemnicze okoliczności... Uwaga - poniżej spoiler!

„Na Wspólnej”, 3691. odcinek. Czy Kolenda umrze?

„Na Wspólnej” to serial cieszący się niesłabnącą popularnością. Nowe odcinki przyciągają widzów jak magnes, a scenarzyści dbają o to, by bohaterowie nie narzekali na brak emocji. Wiele wskazuje na to, że wkrótce obsada programu uszczupli się o kolejną osobę. Streszczenia i opisy dostępne w sieci zdradzają bowiem, że jedna z postaci pożegna się z życiem. Jak podaje portal: „superseriale.se” w 3691. odcinku, który odbiorcy zobaczą premierowo we wtorek 19 września o godz. 20:15, Anna Kolenda (Katarzyna Wajda) umrze wkrótce po tym, jak urodzi Kamilowi (Kazimierz Mazur) córkę…

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Aleksandra Skowron (@o.skowron)

„Na Wspólnej”. Śmierć w serialu

Według wspomnianego źródła początkowo nic nie będzie wskazywało na tragedię, jaka wkrótce rozegra się na sali porodowej. Ania wyda na świat pociechę, a jej partner poinformuje ją o tym, że to dziewczynka. Już chwilę później kobieta nieoczekiwanie straci jednak przytomność, a lekarze rozpoczną akcję ratunkową. Czy Kolenda umrze? Streszczenie 3691. oraz 3692. odcinka „Na Wspólnej” stawia sprawę jasno – życia młodej mamy nie da się uratować.

Podczas przyjęcia na oddział pacjentka czuła się dobrze. Wciąż nie wiemy, dlaczego doszło do zatrzymania krążenia. Na obecny moment oceniamy, że zgon nastąpił z przyczyn niezwiązanych z porodem. Natomiast prawdziwy powód zgonu poznamy dopiero po przeprowadzeniu sekcji zwłok – usłyszy Hoffer.

Jak Kamil poradzi sobie z tak bolesną stratą? Tego widzowie dowiedzą się, oglądając kolejne epizody serialu. Będziecie tęsknić za postacią Anny?

Co dalej z Filarskim w "M jak miłość" po śmierci Andrzeja Precigsa? Widzowie zobaczą go jeszcze w serialu
Smutna wieść o śmierci Andrzeja Precigsa wywołała wśród fanów "M jak miłość" morze domysłów na temat granej przez niego postaci. Co stanie się z Filarskim? Jak podają media, wkrótce będzie można zobaczyć ostatnie odcinki...

Oceń ten artykuł 0 0