"Na dobre i na złe". Co dalej z Martyną i Tadkiem? "Muszą być razem"

Widzowie "Na dobre i na złe" zastanawiają się, co będzie dalej z Martyną i Tadkiem. W mediach społecznościowych trwa dyskusja na temat dalszego scenariusza. Fani serialu chcą, żeby byli razem!

„Na dobre i na złe”. Tadek i Martyna będą razem?

W ostatnich odcinkach „Na dobre i na złe” pojawił się nowy wątek. Do szpitala znowu trafiła Martyna, czyli nastolatka, która ma guza mózgu. Od dawna podkochiwała się w Tadku, jednak lekarz nie był tego świadomy. Teraz wszystko się zmieniło. Ojciec 17-latki poprosił go, aby przekonał córkę, żeby ta dała się zbadać. Borucki spędził z nią wieczór, ale wciąż zaznaczał, żeby nie robiła sobie nadziei na ich wspólną przyszłość. Czy coś się w tej kwestii zmieni?

„Na dobre i na złe”. Tadek zwiąże się z Martyną?

Choć Tadek pozostawał nieugięty i wciąż powtarzał Martynie, że możecie być tylko i wyłącznie jego pacjentką, w ostatnim odcinku sporo się zmieniło. Dziewczyna poddała się biopsji, a lekarz z niepokojem czekał na wyniki. Nastolatka nie zgodziła się, aby razem z nią poszedł do profesora Markiewicza, który miał jej przekazać informacje o stanie zdrowia. Wtedy neurochirurg na korytarzu odchodził od zmysłów. Kiedy wróciła do niego z wiadomością, że jest zdrowa, zdobyła się na odwagę i pocałowała lekarza, a ten się odsunął się. Wszystko widział jej ojciec, który stanowczo zabronił Boruckiemu zbliżania się do córki.

„Na dobre i na złe”. Co dalej z Tadkiem i Martyną?

Choć Tadek wyraźnie sprawia wrażenie, że zaczął patrzeć na Martynę inaczej niż tylko na pacjentkę, ich wspólna przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Lekarz jest znany ze swojego etycznego zachowania, a co więcej – dziewczyna ma dopiero 17 lat. Jak potoczy się ich wątek? Tego dowiemy się dopiero po wakacjach. W mediach społecznościowych trwa jednak żywa dyskusja, w której widzowie „Na dobre i na złe” wyrazili swoją opinię. Wielu z nich uważa, że tych dwoje powinno zostać parą.

Uwielbiam ten wątek
Wow niech w końcu Tadek będzie szczęśliwy. Niech walczy
Pasują do siebie, ona troszkę młodziutka, ale mądra jak na swój wiek....oby byli razem szczęśliwi, w serialu oczywiście.... wątek fajny, jestem ciekawa co będzie dalej...
Super facet należy mu się szczęście
Kocham tę parę
OMG!! Nie mogę się doczekać finału tego wątku!
Uwielbiam ich, muszą być razem
Błagam niech będą razem – piszą w komentarzach na Instagramie.

 

Oceń ten artykuł 0 0