"Na dobre i na złe" ma już 20 lat! Co działo się w pierwszym odcinku serialu? [WIDEO]

"Na dobre i na złe" już od 20 lat bawi i wzrusza widzów! Serial przedstawiający perypetie lekarzy z Leśnej Góry wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy chętnie zasiadają przed telewizorami, by sprawdzić, z czym tym razem będą musieli zmierzyć się bohaterowie produkcji. Pamiętacie, jak to wszystko się zaczęło?

„Na dobre i na złe” ma już 20 lat


To już 20 lat! Dokładnie 7 listopada 1999 roku telewizyjna „Dwójka” wyemitowała pierwszy odcinek serialu przedstawiającego losy młodych lekarzy pracujących w szpitalu w Leśnej Górze. Skomplikowane przypadki medyczne i równie zawiłe historie z prywatnego życia bohaterów spowodowały, że produkcja szybko zyskała spore grono widzów! Nic więc dziwnego, że „Na dobre i na złe” otrzymało trzy Telekamery w kategorii: „najlepszy serial”, by finalnie zdobyć także Złotą Telekamerę. O tym, że produkcja przyniosła również sporą rozpoznawalność wielu aktorom, świadczyć mogą dalsze losy m.in. Artura Żmiejwskiego, Małgorzaty Foremniak czy Krzysztofa Pieczyńskiego.

„Na dobre i na złe”. Co wydarzyło się w pierwszym odcinku?

W pierwszym odcinku „Na dobre i na złe” w szpitalu w Leśnej Górze po raz pierwszy pojawiła się Zofia Stankiewicz (Małgorzata Foremniak). Młoda lekarka już w drodze do placówki stanęła przed trudnym zadaniem polegającym na udzieleniu pomocy rannym w wypadku. W Leśnej Górze spotyka znajomych z dawnych lat: Brunona (Krzysztof Pieczyński) oraz Jakuba (Artur Żmijewski), który w przeszłości darzył ją głębokim uczuciem. Zosia jest jednak szczęśliwie zakochana w Mikołaju (Robert Janowski), co nie podoba się Burskiemu.Na przestrzeni lat w serialu nastąpiły spore zmiany; miejsce bohaterów z pierwszych odcinków zajęły nowe twarze: obecnie w produkcji widzowie mogą śledzić losy m.in.: doktora Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski), Michała Wilczewskiego (Mateusz Janicki), Hani Sikorki (Marta Żmuda Trzebiatowska) czy dorosłej już Julki Burskiej (Aleksandra Hamkało). Premierowe odcinki „Na dobre i na złe” oglądać można w każdą środę o godz. 20:50 na antenie TVP 2.Zmiany w obsadzie "Na dobre i na złe". Jedna z głównych postaci żegna się z serialem!
Widzowie "Na dobre i na złe" z pewnością będą zaskoczeni taką wiadomością! Jedna z aktorek postanowiła zakończyć swoją...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena "Na dobre i na złe" ma już 20 lat! Co działo się w pierwszym odcinku serialu? [WIDEO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.