"Na dobre i na złe" po wakacjach. Zaskoczenie w serialu! Lubiana para pójdzie "na całość"?

Oglądacie "Na dobre i na złe"? Lubiany serial wkrótce powróci z premierowymi odcinkami, a my wiemy, co przyniesie nowy epizod! Uwaga - mamy spoilery!

„Na dobre i na złe”. Kiedy nowy sezon? Romans Hani i Michała odżyje?

„Na dobre i na złe” to serial emitowany już od ponad dwóch dekad! Pierwszy odcinek serialu o przygodach lekarzy z Leśnej Góry pojawił się w TVP 2 w listopadzie 1999 roku. Od tamtej pory w „Na dobre…” zmieniło się naprawdę wiele: miejsce pierwszych bohaterów, czyli Zosi (Małgorzata Foremniak), Kuby (Artur Żmijewski) i Bruna (Krzysztof Pieczyński) zajęli nowi lekarze, którzy zawodowo ratują ludzie życia, a prywatnie mierzą się z wieloma problemami. Tak właśnie było w przypadku Michała Wilczewskiego (Mateusz Janicki) i Hani Sikorki (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Miniony sezon serialu upłynął pod znakiem ich głośnego rozstania po tym, jak lekarka postanowiła zakończyć ich związek tuż przed ślubem! Wszystko za sprawą pojawienia się przystojnego policjanta Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski), który skradł serce Sikorki. Widzowie liczący na happy end przeżyli jednak gorzkie rozczarowanie – mundurowy zmarł na stole operacyjnym; trafił tam w wyniku urazu, jakiego doznał podczas szarpaniny na szpitalnym korytarzu. Niestety jego życia nie udało się uratować, a wiele osób myślało, że jednym z winowajców jest właśnie Wilczewski…

Po trudnym procesie lekarz wyszedł na wolność, gdzie czekała już na niego Hania. Czy to oznacza, że w nowym sezonie zakochanym uda się odbudować zniszczony wcześniej związek?

„Na dobre i na złe”, odcinek 851. Emisja w środę 7 września o godz. 20:55 w TVP 2. Co się wydarzy?

Jak podaje „Świat Seriali”, nadchodzący nowy sezon „Na dobre i na złe” rozpocznie się z przytupem! Wiele wskazuje na to, że para „Matołków” (tak pieszczotliwie nazywają ich widzowie serialu), spotka się w mieszkaniu Wilczewskiego i… da się ponieść chwili! Niewinna rozmowa szybko zamieni się w prawdziwy wybuch namiętności, a Hania i Michał „pójdą na całość”. Następnego dnia kobieta wyzna przyjacielowi, iż wciąż jest dla niej ważny.

Po tym, co się między nami wcześniej stało, to i tak cud, że się przyjaźnimy.  I nie chcę tego teraz popsuć

– wyzna Sikorka, dodając, że chciałaby na nowo spróbować…

Czy Michał i Hania uratują swoją miłość? Jak lekarze w Leśnej Górze zareagują na taki rozwój wypadków? Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach „Na dobre i na złe”? Tego dowiemy się już za kilka tygodni! Według informacji opublikowanych przez „ŚS” nowy sezon rozpocznie się już 7 września o godz. 20:55 w TVP 2! Czekacie na powrót lubianych bohaterów?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Mateusz Janicki (@mateuszjanicki)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Mateusz Janicki (@mateuszjanicki)

Śmierć bohatera i... powrót do serialu?! Mikołaj Roznerski znów zagra w hicie TVP!
To dopiero zaskoczenie dla widzów "Na dobre i na złe"! Jeszcze niedawno musieli pożegnać się z postacią Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski), ponieważ policjant poniósł śmierć. Teraz...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze