Nagranie Anny Lewandowskiej nagle przerwał krzyk jej córki. "Moje dziecko"

Anna Lewandowska zaczęła nagrywać dla fanów kolejny film i dzielić się nowinami. Nagle zza jej pleców rozległ się wrzask jednej z córek. Trenerka musiała wyłączyć kamerę. Potem wróciła i wyjaśniła, co właśnie się wydarzyło.

Anna Lewandowska – profil na Instagramie

Anna Lewandowska na przestrzeni lat stworzyła prawdziwe biznesowe imperium. Żona Roberta Lewandowskiego prowadzi kilka firm, regularnie organizuje też dla swoich fanów treningi. Wszystko z powodzeniem łączy z opieką nad dwiema córkami – 6-letnią Klarą i 3-letnią Laurą. Głównym kanałem komunikacji trenerki z sympatykami jest Instagram. Tam śledzi ją już przeszło 5,6 mln osób.

Córka przerwała Annie Lewandowskiej film

Ostatnio Anna Lewandowska chciała nagrać dla instagramowych obserwatorów kolejny film. Siedząc w swoim hiszpańskim domu zaczęła nagrywać relację i dzielić się przemyśleniami na temat późnojesiennej pogody.

Jesień listopadowa… Nie wiem, czy lubicie, ja tak średnio. To zawsze jest taki okres, kiedy chcesz najczęściej schować się w ciepłej bluzie pod kocykiem i zostać w domu, nic nie robić. Ale oczywiście cały czas myślmy pozytywnie, trzeba myśleć o aktywności fizycznej, o zdrowych posiłkach…

– rozprawiała 35-latka.

Wtedy za jej plecami niespodziewanie rozległ się donośny krzyk, a wkrótce dało się usłyszeć także głośny tupot. Lewandowska musiała przerwać nagranie. Za jakiś czas wróciła do fanów z wyjaśnieniem całej sytuacji. Jak się okazało, sprawczynią zamieszania była jedna z jej pociech.

A tak dobrze mi szło, ale moje dziecko właśnie wbiegło ze szczoteczką do zębów

– wytłumaczyła Anna.

Klara Lewandowska przeszkodziła Robertowi w wywiadzie. Pokazała się milionom widzów [WIDEO]
Wpadka podczas wywiadu Roberta Lewandowskiego. Kiedy napastnik Bayernu Monachium rozmawiał z dziennikarzami amerykańskiej stacji CBS Sports, nagle w kadrze pojawiła się Klara. Reakcja taty 4-letniej dziewczynki była bezcenna.

Po wszystkim „Lewa” w końcu mogła przejść do tematu, którego nie zdążyła poruszyć przed przerwaniem filmiku. Trenerka zaprosiła internautów do wzięcia udziału w kolejnym, tym razem weekendowym wyzwaniu, które zorganizowane zostanie w kompleksie Dojo Stara Wieś. W tym samym miejscu Lewandowska od lat regularnie wita ze swoimi obozami treningowymi Camp by Ann. Kolejnej edycji tego wydarzenia można spodziewać się już na przełomie stycznia i lutego.

 Nagranie Anny Lewandowskiej nagle przerwał krzyk jej córki. "Moje dziecko"

fot. Instagram/@annalewandowska

Oceń ten artykuł 0 0