Najlepiej zarabiające artystki według „Forbesa”: Katy Perry na szczycie listy!

„Forbes” jak co roku opublikował listę najlepiej zarabiających kobiet w branży muzycznej. Na szczycie zestawienia znalazła się Katy Perry, która w mijającym roku zarobiła 135 milionów dolarów. Kto jeszcze znalazł się na liście?

Ku zaskoczeniu wszystkich, to właśnie Katy Perry jest najlepiej zarabiającą artystką tego roku. Dzięki swojej trasie koncertowej „Prismatic” wokalistka zainkasowała 135 milionów dolarów. Na każdym z koncertów Perry zarobiła średnio po 2 miliony dolarów.

Zobacz także: Katy Perry półnaga w nowej sesji zdjęciowej dla Moschino!

Perry została nową twarzą marki Moschino. Zdjęcia z sesji fotograficznej można podziwiać na jej Instagramie. Przygotowaliśmy dla Was kilka z nich! więcej »

Przewaga Perry nad resztą zestawienia jest ogromna. Drugie miejsce na liście zajęła Taylor Swift. Młoda wokalistka zarobiła w tym roku 80 milionów dolarów. Ostatnie miejsce na podium przypadło natomiast wokalistce działającego od lat 60. zespołu Fleetwood Mac, Christine McVie. Na ostatniej trasie koncertowej zespół Christine zarobił 59,5 miliona dolarów.

Zobacz także: Taylor Swift nagrodzona w kategorii Teledysk roku! Kto jeszcze otrzymał statuetkę na gali MTV VMA 2015?

Najszczęśliwsza musi być Taylor Swift, ponieważ to do niej należy główna nagroda MTV Video Music Awards, ale nie tylko ona świętuję. Poznajcie… więcej »

Wokalistce Fleetwood Mac udało się minimalnie wyprzedzić Lady Gagę i pozbawić ją tym samym miejsca na podium. W mijającym roku na konto Gagi wpłynęło 59 milionów.

Beyonce, która w zeszłorocznym zestawieniu triumfowała, tym razem zajęła piąte miejsce z 54,5 milionami dolarów, które zarobiła przez ostatni rok. Kolejne miejsca na liście przypadły również m. in. Britney Spears (31 milionów) czy Rihannie (26 milionów). Pełną listę możecie zobaczyć tutaj.

Zobacz także: Seksowna sesja Beyonce!

Beyonce wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu Flaunt. Współpraca piosenkarki z fotografką Robin Harper okazała się naprawdę owocna. Zdjęcia… więcej »

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Najlepiej zarabiające artystki według „Forbesa”: Katy Perry na szczycie listy! to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.
Komentarze