Najpierw pogłoski o cichym ślubie, a teraz to. Roxie potwierdziła publicznie

Roksana Węgiel już tego nie ukrywa. 19-letnia piosenkarka oficjalnie przekazała elektryzującą wiadomość. Plotkowano o tym od wielu miesięcy. "Wszyscy o tym wiedzą" potwierdziła i ogłosiła, że "data się zbliża".

Roxie i Kevin wzięli ślub cywilny?

W zeszłym miesiącu media zelektryzowały wieści o ślubie 19-letniej Roxie Węgiel i jej 27-letniego ukochanego Kevina Mgleja. To, że para zdecydowała się na sformalizowanie swojego związku, zdaje się potwierdzać wpis, jakiego dokonano 29 marca w danych firmy Roksany w CEiDG. Wówczas u piosenkarki pojawiło się dwuczłonowe nazwisko: Węgiel-Mglej.

Roksana Węgiel potwierdza plotki

Od tamtej pory temat związku Roksany wcale nie ucichł. Media zaczęły bowiem rozpisywać się na temat przygotowywanej podobno przez nią i Kevina ceremonii kościelnej. 19-latka, mimo że nie zwykła odnosić się do podobnych spekulacji na temat jej życia prywatnego, zdecydowała się oficjalnie potwierdzić te wieści. W rozmowie z portalem JastrząbPost przyznała, że „przygotowania trwają”, a „data się zbliża”.

Dużo się dzieje. Przygotowania trwają. Jest co robić. Data się zbliża

– wyznała.

Finalistka ostatniej edycji show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” została zapytana również o podróż poślubną, ale w tym temacie nie chciała już nic zdradzać. Zapewniła natomiast, że kiedy będzie już po wszystkim, z pewnością pojawią się zdjęcia.

Nie chcę nic zdradzać à propos ślubu. To jest temat bardzo osobisty i tyle wystarczy. Biorę ślub, wszyscy o tym wiedzą. Na pewno po ceremonii ukażą się jakieś zdjęcia

– ogłosiła oficjalnie młoda gwiazda.

Oceń ten artykuł 7 30

Ogólna ocena Najpierw pogłoski o cichym ślubie, a teraz to. Roxie potwierdziła publicznie to: 18% / 100%, uzyskana z: 37 głosów.