hity na MAXXa
hity na MAXXa

Największe marzenie Dody jest związane ze zwierzętami. Zdradziła je w RMF FM

Doda rozmawiała ze słuchaczami RMF FM o swoich ukochanych pupilach. Przy okazji piosenkarka w "Dodaphone" zdradziła, jakie jest jej największe marzenie!

Doda w RMF FM/AKPA
Doda w RMF FM/AKPA

Doda w RMF FM

Doda niedawno powitała nowego członka rodziny. To piesek, który wabi się Wolfie. Nie odstępuje swojej pani na krok – towarzyszy jej również, gdy jest w studiu RMF FM. Wokalistka nie ukrywa, że uwielbia zwierzęta i jest w stanie zrobić dla nich wszystko. Nie wyobraża sobie na przykład jechać na wakacje bez psiaka – woli wybrać gorszy hotel, byle był „pet friendly”. Stąd też dzisiejszy odcinek był pod znakiem „łapy”!

Piosenkarka mówi o swoim największym marzeniu

Artystka w „Dodaphone” wyznała, że miernikiem jej przyjaciół i ludzi, którymi się otacza jest to, jak kochają zwierzęta. Doda stawia sprawę jasno. Jeśli ktoś ich nie lubi, nie może liczyć na znajomość z nią. Gwiazda przyznała, że lubi się otaczać pupilami. Kiedyś miała psy, które tylko nosiły imiona zaczynające się na literę „B”. Okazuje się, że jej największe marzenie jest również związane z czworonogami. Co to takiego?

Szczerze mówiąc moim największym marzeniem jest mieć dom, tak jak byłam mała, jak się wychowywałam w nim, otoczona gromadką zwierząt. Najwięcej miałam ich trzech, teraz mam jednego, ale dopiero się rozkręcam!

„Dodaphone” w RMF FM

Odcinki „Dodaphone” emitowane są na antenie RMF FM w niedziele od 11:00. Co tydzień Doda rozmawia ze słuchaczami na różne tematy – m.in. o byciu singlem z wyboru czy asertywności. Wszystkie odcinki – po emisji – są dostępne online. Można ich wysłuchać na platformie rmfOn.pl, a także na naszym YouTubie.

Imiona na literę "B" i sposób na ukrycie psa w pociągu. Doda w RMF FM zdradza tajemnice swoich zwierzaków!
Za nami kolejny odcinek "Dodaphone" w RMF FM. Tym razem piosenkarka porozmawiała ze słuchaczami o ich kotkach i pieskach. Wokalistka również podzieliła się historiami ze swojego życia. Zdradziła między innymi, w jaki sposób w nastoletnim...

Oceń ten artykuł 0 0