hity na MAXXa
hity na MAXXa

Nastoletni Oskar zaśpiewał hit Dody. Edyta Górniak doceniła talent chłopaka! [WIDEO]

Oskar Oleksiuk ma dwanaście lat, a jego talent oszołomił internautów. Nastolatek z  podwarszawskich Marek ma niezwykły głos. Niedawno wykonał przebój Dody, a filmik stał się wiralem. W ciągu kilku dni obejrzały go tysiące internautów.

Talent nastolatka zachwycił Edytę Górniak

Nastoletni Oskar Oleksiuk ma muzyczny talent. Chłopak wykonuje piosenki różnych zespołów i wokalistów, a nagrania regularnie zamieszcza na Facebooku jego tata – Piotr. Pierwszy raz o początkującym wokaliście zrobiło się głośno, gdy do sieci trafił filmik, na którym Oskar zaśpiewał „Bohemian Rhapsody”. Przebój grupy Queen wykonał brawurowo. W ciągu kilku dni zebrał morze polubień i gros pozytywnych komentarzy. Entuzjazm internautów dodał mu skrzydeł.

Cyklicznie w social mediach pojawiają się utwory różnych wykonawców, które na warsztat bierze młody piosenkarz. Jednym z nich zachwyciła się Edyta Górniak. Diwa udostępniła je na swoim profilu. Internauci sądzą, że nastolatek mógłby spróbować swoich sił w programie The Voice Kids. Dzięki temu talent show karierę zrobiła Roksana Węgiel. Nią także oczarowana była, jurorująca wówczas, Edyta Górniak. Jak na razie w mediach nie pojawiły się informacje odnośnie tego, czy Oskar chciałby wziąć udział w dziecięcej wersji The Voice. Na razie jest laureatem niejednego lokalnego konkursu.

@goniec.pl Niesamowite! Młody talent  #polska #goniec #goniecpl  dźwięk oryginalny - Goniec.pl - wiadomości


Dwunastoletni Oskar doskonale wykonał hit Dody

Witam serdecznie, a tak szczerze dobry wieczór państwu, dziś chciałbym zaśpiewać piosenkę Dody.
Piosenka nie jest przynajmniej dla mnie trudna, trudne są jej tonacje raz nisko raz wysoko, ale próbuje cały czas nowych wyzwań. Ta piosenka nie dość że mi się podoba to i nie łatwo się ją śpiewa, zresztą posłuchacie państwo i ocenicie. Życzę miłego odsłuchu I słonecznego weekendu oraz  pozdrawiam wszystkich. Oskar Oleksiuk 

– tak swoje wykonanie piosenki „Melodia ta” zapowiadał młody artysta.

Internauci są zachwyceni głosem chłopaka.

Pięknie, aż mam ciary!
Cudownie.
Rewelacja!
Wow, ale głosisko, meeega talent!
Więcej nagrań poproszę.
Kochany. Cudowny. Najlepszy Artysta!
Dlaczego Cię jeszcze nie ma w Voice kids? Masz niesamowity głos młody kawalerze, życzę Ci platynowej płyty!
Więc... pierwszy raz słyszę wyraźnie słowa tej piosenki. Chłopaku dykcja super. I wykon czyściutki. Brawo!

– czytamy w komentarzach.


Internauci pod nagraniem oznaczyli także profil Dody i poprosili artystkę o uwagi. Jak na razie piosenkarka nie wypowiedziała się na temat jej hitu zaśpiewanego przez nastolatka spod Warszawy.

15-latka zmierzyła się z hitem Whitney Houston! Ten występ przejdzie do historii "Mam talent" [WIDEO]
15-letnia Tia poszła na przesłuchania do "Mam talent" razem z mamą. Dziewczyna miała kibicować rodzicielce, jednak - ku zaskoczeniu wszystkich - to ona została uczestniczką show i przeszła do kolejnego etapu....

 

 

Oceń ten artykuł 0 1