Natalia Siwiec odsłoniła ciało! Gwiazda w kusej stylizacji odwiedziła kawiarnię [ZDJĘCIA]

Natalia Siwiec znana jest z tego, że w Internecie lubi chwalić się swoją figurą. Celebrytka chętnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia, na których pozuje w bikini. Tym razem pokazała bardzo odważną stylizację, w której wybrała się do kawiarni.

Kariera Natalii Siwiec

Na początku kariery Natalia Siwiec związana była głównie z konkursami Miss. W 2005 roku została reprezentantką Polski w Miss Bikini of the Universe w Chinach, a w 2006 roku pojawiła się w wyborach Miss International Tourism w Afryce Południowej. Prawdziwą popularność przyniósł jej rok 2012, kiedy podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej otrzymała tytuł „Miss Euro 2012”.  Po tym stała się jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek – wystąpiła w reality show „Enjoy the Viev, Love Natalia” oraz pojawiła się w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. W 2020 roku gwiazda zagrała jedną z głównych ról w filmie „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, a dwa lata później wystąpiła w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej „365 dni: Ten dzień”.

Życie w Meksyku

Gwiazda jakiś czas temu przeniosła się razem z rodziną do Meksyku. Swoją codziennością dzieli się z obserwatorami na Instagramie, a jest ich całkiem pokaźna liczba – aż 1,3 miliona! Siwiec często udostępnia tam różnego rodzaju stylizacje, a także zdjęcia w bikini. Natalia może pochwalić się zachwycającą sylwetką, a takie fotografie cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony jej fanów. Ostatnio influencerka podzieliła się ze swoimi obserwatorami relacją z wyjścia do kawiarni. Siwiec założyła na siebie mocno wycięte bikini oraz niemal całkowicie prześwitującą spódnicę. Uzupełnieniem całości był czarny kapelusz. Nagranie, na którym prezentuje całą stylizację, umieściła na Instagramie.

Co myślicie o takim zestawie?

Natalia Siwiec odsłoniła ciało! Gwiazda w kusej stylizacji odwiedziła kawiarnię [ZDJĘCIA]

Fot. https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

Oceń ten artykuł 0 0