Natalia Szroeder długo trzymała to w tajemnicy! "Taka jestem szczęśliwa, nie mogę się doczekać"

Na taką wiadomość fani Natalii Szroeder czekali od trzech lat! Wokalistka przygotowała dla nich nowość. Premiera już w najbliższy piątek.

Natalia Szroeder powraca

Natalia Szroeder zapowiada długo wyczekiwaną nowość. Od momentu wydania jej ostatniej płyty minęły już trzy lata. Piosenka pod tytułem "Północ" będzie dostępna już w najbliższy piątek. Premiera 5 kwietnia.

Wiadomość rozpaliła apetyt i już teraz budzi wielkie emocje, co widać w sieci. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy stęsknionych fanów:

Nareszcie!

Czekamy

Byle do Północy, ta piękność potrzebna jest światu!

Świat oszaleje od tej piękności

No nie wiem, co napisać, taka jestem szczęśliwa, nie mogę się doczekać

Premiera nowego singla "Północ" i teledysku już 5 kwietnia. "Zaczynamy!"

28-latka zaskoczyła fanów niespodziewanym powrotem. Wiele osób cierpliwie czekało na kolejne nowości - a przypomnijmy, jej ostatni album miał premierę w 2021 roku. "Pogłos" został bardzo dobrze przyjęty przez fanów, którzy już rozpoczęli odliczanie do piątku. Rok później razem z Darią Zawiałow wydała "Czyj sen dziś śnisz?", a w październiku pojawił się cover "You Are My Sunshine" do gry "Layers of Fear".

Natalia Szroeder ma na swoim koncie dwa albumy solowe. Pierwszy - "Nadinterpretacje" miał premierę w 2016 roku. Pięć lat później kolejny. Nic więc dziwnego w tym, że wielbiciele charakterystycznego głosu i twórczości wokalistki czekają na więcej! Na przestrzeni minionych lat wokalistka prezentowała swoje umiejętności nie tylko na koncertach czy festiwalach, ale również w telewizji. Widzowie mogli oglądać i słuchać jej interpretacji znanych utworów w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" czy podziwiać umiejętności taneczne w "Tańcu z gwiazdami", który wygrała, zdobywając Kryształową Kulę w parze z Janem Klimentem. Była również prowadzącą "The Four. Bitwa o sławę" i zagrała główną rolę kobiecą w filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa".

Natalia Szroeder wytatuowała na ciele jedno słowo. Wokalistka ma za sobą trudny rok? "Nie przepadam za nim" [WIDEO]
Natalia Szroeder podzieliła się na Instagramie intymnym nagraniem. 28-latka zamieściła na swoim profilu krótki film z salonu tatuażu. Pokazała, co wytatuowała sobie na ciele. Wybrane słowo ma dla wokalistki wyjątkowe znaczenie.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Natalia Szroeder długo trzymała to w tajemnicy! "Taka jestem szczęśliwa, nie mogę się doczekać" to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.