Natalia Szroeder i nowy singiel "Połóż się tu". "To kartka z mojego pamiętnika"

Natalia Szroeder zaskoczyła swoich fanów i dwa tygodnie po premierze "Powinnam?" wydała kolejny singiel! "Połóż się tu" oraz klip do utworu zachwycił internautów!

Natalia Szroeder i „Połóż się tu”

Natalia Szroeder zapowiada nową płytę i wydaje kolejny singiel! Dwa tygodnie po premierze „Powinnam?”, który doczekał się na Youtubie już miliona odsłon, wokalistka zaprezentowała swoim fanom kolejny kawałek! „Połóż się tu” oraz wyjątkowy klip do utworu trafił do sieci!

„Kartka z pamiętnika”

Jak zdradziła piosenkarka, a prywatnie partnerka rapera Quebonafide, najnowszy singiel to delikatnie zmieniona na potrzeby utworu - „kartka z pamiętnika”.

Nie mogłam wymarzyć sobie piękniejszej celebracji miliona wyświetleń pod klipem do „Powinnam?” Od premiery minęły zaledwie dwa tygodnie, a ja z ogromną radością przychodzę dla Was z kolejną premierą. „Połóż się tu” to kartka z mojego pamiętnika, a tak już całkiem precyzyjnie- z 14-go maja zeszłego roku. Piosenkowo porymowana, ciut przerobiona i posklejana, ale ostatecznie naprawdę niewiele tam zmieniłam. Kruchy mamy czas. Trzymajcie się razem i bądźcie zdrowi –tłumaczy Szroeder.

Oceń ten artykuł 3 1

Ogólna ocena Natalia Szroeder i nowy singiel "Połóż się tu". "To kartka z mojego pamiętnika" to: 75% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.
Komentarze